Kolay Nikah Şekeri Yapımı

Konusu 'Nasıl Yapılır?' forumundadır ve EmRe tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Evde Kolay Yolla Ucuz Nikah Şekeri Yapımı Örnekleri

  • Nikah şekeri yapmak için öncelikle gerekli malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bu malzemelerin başında şekerler gelmektedir. Bütçenize göre ve zevkinize göre farklı şekerler kullanabilirsiniz. Ama bunun maliyeti önemli oranda etkileyeceğini unutmayınız .Badem şeklinde şekerleri, ekonomik olması sebebiyle tavsiye etmekteyiz. 1kg badem şekeri: 13 TL’dir.
  • Şekerleri kaplamanız için tüllere ihtiyacınız olacaktır. Bu tülleri hazır kesilmiş olarak satın alabilirsiniz. 100 adet kesilmiş tül: 9 TL’dir.
  • Tül içine koyduğunuz nikah şekerlerini bağlamak için de kurdeleya ihtiyaç duyacaksınız. İstediğiniz renklerde kurdela satın alabilirsiniz. 20 metre kurdela: 1 TL’dir.
  • Bir de silikon tabancasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Tülleri silikon ile yapıştırarak çok daha temiz bir görüntü elde edersiniz. Ayrıca rahatlıkla da sökülebilmektedir. Silikon tabancası: 7 TL silikon çubuk: 0,5 TL’dir.

  Not: Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. İllere ve alışveriş yapılan mekana göre farklılık gösterebilir.  Örnek videolar alttaki mesajda devam etmektedir.
   


 2. EmRe Well-Known Member

Sayfayı Paylaş