Koç Fiat Kredi’den Haziran fırsatları

Konusu 'Fiat' forumundadır ve OrKuN tarafından 10 Haziran 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Tofaş’ın rekabet gücünü ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla hizmet veren Koç Fiat Kredi Tüketici Finansmanı A.Ş. Haziran ayında da avantajlı kampanyalar düzenliyor

  [​IMG]

  Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Ferrari ve Maserati marka araç satın alan müşterilere tüketici finansmanı sağlayan Koç Fiat Kredi’nin markaları Fiat Finans, Alfa Romeo Finans ve Lancia Finans otomobilseverler ile showroomlarda buluşarak hem araçlarını hem de kredilerini almalarını sağlıyor.

  Fiat Linea modeli için Fiat Finans’ın Haziran kampanyasında “20 bin YTL krediye 24 ay yüzde 0,99 faiz” avantajı var. Fiat Finans’ın yazın kredi ödemek yerine tatile gitmeyi destekleyen her yıl 4 ay boyunca taksit atlatmalı ödeme kampanyası da büyük ilgi görüyor.

  Fiat Grande Punto modeli için Fiat Finans’ın “14 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” kampanyası Haziran ayında da devam ediyor. Üstelik Fiat Finans’ta anahtar teslim fiyatının yüzde 100’üne varan kefilsiz kredi kullanma olanağı da sunuluyor tüketicilere.

  Fiat Ducato modeli için Fiat Finans’ın Haziran ayında başlattığı “12 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” kampanyası Ducato müşterilerini sevindirdi.
  Kampanyaların yanında Fiat Finans’ta kişiye özel ödeme planları mevcut. Müşteriler kredilerini şimdi alıp 4 ay sonra ödemeye başlayabiliyor veya her yıl seçeceği 3 veya 4 aylık dönemde taksitlerini atlatabiliyor. Ara, artan ve balon ödeme modellerinin yanında “çiftçi kredisi” gibi yılda bir ödeme yapmayı arzu eden çiftçilere yönelik özel ödeme planları da bulunuyor.

  Haziran ayında Alfa Romeo Finans’tan kredi kullanan tüketiciler; ALFA159 için 20 bin YTL’ye 24 ay yüzde 1,36 faiz oranı ile, ALFA GT için 20 bin YTL’ye 12 ay yüzde 1,29 faiz oranı ile, ALFA Brera için 20 bin YTL’ye 24 ay yüzde 1,31 faiz oranı ile hayallerindeki otomobile sahip olabiliyorlar.

  ALFA147 ‘ye ise Alfa Romeo Finans’tan kredi kullananlar 20 bin YTL’ye 24 ay yüzde 1,2 faiz olanağı ile ayda 992YTL ödeyerek sahip olabiliyor.
  Bunun yanında Haziran ayında Alfa Romeo Finans’tan kredili satılan tüm Alfa Romeo’lara 3.yıl veya 100.000 km Uzatılmış Garanti de Alfa Romeo Finans’ın ücretsiz hediyesi.

  Lancia müşterilerine ise Haziran ayında 4. yıl veya 130.000km Uzatılmış Garanti Lancia Finans’ın hediyesi.

  Alfa Romeo, Lancia, Ferrari ve Maserati müşterileri Haziran ayında da dövize endeksli eşit ve esnek ödemeli kredilerden faydalanabilecekler.
  Koç Fiat Kredi ikinci elde 2000 model yılı dahil olmak üzere Fiat ve Alfa Romeo bayilerinden satılan tüm ikinci el otomobillere kredi veriyor.

  10.06.2008, Salı
   


Sayfayı Paylaş