Koç burcu özellikleri kadın

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Koç burcu kadını hareketli, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı, atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

  Koç kadını iş hayatında oldukça hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler.Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

  Duygusal yapısı oldukça hassas olduğu için olumsuz tenkitler onu fazlasıyla kırabilir. Evine ve ailesine çok düşkündür ve bu konuda da her konuda olduğu gibi mükemmeliyetçidir.

  Sürekli hareketli olmayı seven Koç burcu kadını boş zamanlarında da sosyal aktivitelerde bulunmak, spor yapmak ve dostlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır.

  Koç Burcu Kadını Aşk

  Koç burcu kadını birlikteliğinde oldukça kıskançtır. Sevdiği kişiyi her şeyden, herkesten kıskanabilir. Birlikte olduğu kişiyi asla ama asla kimseyle paylaşamaz. Aslında özgürlüğüne düşkündür, bu nedenle bir erkeğe ancak hayatındaki son kişi olacağını düşündüğünde bağlılık gösterir. Koç burcu kadını aşk hayatında değişken bir yapıya sahiptir. Bir anda aşık olduğunu düşünür ve bir anda terk edebilir. Bir erken için özgürlüğünden vazgeçmesi oldukça zordur. Bu çok az erkek için geçerlidir. Koç kadını aşık olduğu zaman o kişi için her şeyi yapmaya hazırdır.

  Nasıl erkeklerden hoşlanır?

  Koç burcu kadını uysal, dik kafalı olmayan erkeklerden hoşlanır. Yumuşak ve aşırı ilgili olacak erkekler dikkatlerini çeker. Bir erkeğin yanında kendisini rahat hissediyor ve özgürce davranıyorsa o kişiden hoşlanabilir. Kısıtlayıcı ve maço davranışları olan erkeklerden asla hoşlanmazlar. İsteklerine karşı gelmeyecek erkeklerden hoşlanır. Ayrıca bakımlı ve düzgün konuşan erkekler ilgilerini çeker.

  Nasıl etkilenir?

  Koç burcu kadınını etkilemek isteyen bir erkek öncelikle kibar ve uysal davranışlar sergilemelidir. Neşeli olmalı ve enerjik olmalı. Gizli bir yönünün olmaması gerekir. Sözlerinde saklılık ve gizlilik olmaması gerekir. Açık sözlü olup beğenip, beğenmedikleri söylenmeli. Eleştirmekten kaçının. Ondan daha bilgili olduğunuzu göstermeyin veya söylemeyin.

  Nelerden hoşlanır?

  Koç burcu kadını entelektüel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle gezmekten ve arkadaşları ile dolaşmaktan keyif alır. Özellikle alışveriş yapmaktan aşırı derecede hoşlanır. Enerji dolu olmalarından dolayı spor yapmaktan da hoşlanırlar.

  Hediye seçimi

  Koç burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz kesenin ağzını açmanız gerekir. Pahalı hediyeler almaktan hoşlanır. Saçları için güzel aksesuarlar, şapka, makyaj ürünleri ve heyecanlı filmler alabilirsiniz. Biraz daha pahalıya kaçmak istiyorsanız jimnastik aletleri veya koşu bandı alabilirsiniz. Elmas'dan aşırı derecede hoşlanır. Kıyafet ya da benzeri bir şey alacaksanız, kırmızı veya pembe tonlarını seçmeye özen gösterin.
   


Sayfayı Paylaş