Koç burcu özellikleri erkek

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler.

  Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

  Koç burcu erkeği incindiği zaman oldukça kırıcı olur ve sözünü sakınmaz. Tenkitçidir, sert bir dille eleştirebilir. Ev hayatına ve ailesine oldukça düşkündür, fakat dışarıdaki hayatını da fazlasıyla sever. Bu onun yerinde duramayan hareketli yapısından kaynaklanmaktadır. Daima kendini evinde huzurlu ve rahat hissetmek ister.

  Koç Burcu Erkeği Aşk

  Koç burcu erkeği aşk hayatında oldukça çekici bir kişilik içerisinde olacaktır. Sürekli aktif ve coşkulu bir karaktere sahiptir. Ancak Koç burcu erkeği ile birlikte olan kadın her zaman için yanında geri dönüş bileti bulundurmalıdır. Bunun nedeni ise Koç erkeğinin aşk hayatında bir anda ilgisini kaybetmesidir. Koç burcu erkeği aşk hayatında özgürlüğünden kolay kolay vazgeçmez. Koç burcu erkeği aşık olduğunda, tüm inancı ile güvendiğinde ve birlikte olduğu kişiyi hayatının bir parçası olarak gördüğünde tam olarak sadık kalır. Hayatının sonuna kadar birlikte olduğu kişiye sadık kalır. Ancak sevmiyor, inanmıyor ve bir parçası olarak görmüyorsa ilişkisi uzun sürmez ve aldatıcı olabilir. Sevdiği zaman kıskanç olacaktır, ancak fazla kıskanıp sevdiğini bunaltmaz.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Koç burcu erkeği kendisini önemseyen ve dediklerini dikkate alan kadınlardan hoşlanır. Her zaman yanında olmak isteyen bir kadına dayanamayacağını bilmelisiniz. Her zaman kendisine ilgi gösteren ve sözlerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Uyumlu ve güzel kadınlardan hoşlanır. Karşındaki kadın samimi, cesur ve net bir kişiliğe sahipse, Koç burcu erkeğinin ondan hoşlanmaması imkansız demektir.

  Burçlarla uyumu

  Koç burcu erkeği uyumlu bir ilişki arıyorsa Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Uzun süre birlikte olabilirler. Birlikte geleceğe dair planlar yapıp, uygulayabilirler. Yay burcu kadınıyla macera dolu birliktelik kurabilir. Yay burcu değişken yapısıyla, Koç burcu erkeğine ayak uydurabilir. Terazi burcu kadınıyla, uyumlu bir şekilde fiziksel ilişki hayatına sahip olabilir.

  Nasıl etkilenir?

  Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız duygusallıktan uzak, biraz daha mantıklı davranmalısınız. Mantıklı olmalı ancak ılımlı yaklaşımlarda bulunmalısınız. Sinirli ve asabi kadınlar onu etkilemeyi başaramaz. Yine de zaman zaman ufak çıkışlardan hoşlanır. Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sürekli merak uyandıran bir yanınız olmalı. Tam anlamıyla bir kitap gibi olun ancak tamamınızın okunmasına izin vermeyin. Koç burcu erkeğini etkilemeyi başarsanız bile unutmamanız gereken bir şey var, o da sürekli olarak ilgisini çekmek oldukça zordur.

  Nelerden hoşlanır?

  Koç burcu erkeği daima lider olmaktan, ön planda olmaktan hoşlanır. Özgürlük düşkünüdür ve sonuna kadar bunu hissetmekten, rahat hareket etmekten ve istediği gibi davranmaktan hoşlanır. Spor yapmayı sever, eğlence hayatından hoşlanır ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten zevk alır.

  Hediye seçimi

  Koç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona bir maç bileti hediye edebilirsiniz. Çünkü Koç burcu erkeği rekabetten çok hoşlanır. Ancak çok paranız var ve Koç erkeği için her şeyi yapabilecek biriyseniz ona bir motor alabilirsiniz. Koç burcu erkeğine mangal seti de hediye edebilirsiniz. Deri evrak çantası, güzel bir hesap makinası, ofisi için bir takım aksesuarlar ve kovboy çizmesi alabilirsiniz. Kovboy çizmesi çok hoşuna gidecektir çünkü Koç burcu erkeği cesur, güçlü ve dayanıklı bir erkektir.
   


Sayfayı Paylaş