Koç burcu kadını nasıl bir sevgilidir

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve ot-gu tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Koç Kadını ve Sevgili Durumu

  Koç burcu kadını birlikteliğinde oldukça kıskançtır. Sevdiği kişiyi her şeyden, herkesten kıskanabilir. Birlikte olduğu kişiyi asla ama asla kimseyle paylaşamaz. Aslında özgürlüğüne düşkündür, bu nedenle bir erkeğe ancak hayatındaki son kişi olacağını düşündüğünde bağlılık gösterir.

  Koç burcu kadını aşk hayatında değişken bir yapıya sahiptir. Bir anda aşık olduğunu düşünür ve bir anda terk edebilir. Bir erken için özgürlüğünden vazgeçmesi oldukça zordur. Bu çok az erkek için geçerlidir. Koç kadını aşık olduğu zaman o kişi için her şeyi yapmaya hazırdır.

  Koç burcu kadınını etkilemek isteyen bir erkek öncelikle kibar ve uysal davranışlar sergilemelidir. Neşeli olmalı ve enerjik olmalı. Gizli bir yönünün olmaması gerekir. Sözlerinde saklılık ve gizlilik olmaması gerekir. Açık sözlü olup beğenip, beğenmedikleri söylenmeli. Eleştirmekten kaçının. Ondan daha bilgili olduğunuzu göstermeyin veya söylemeyin.

  Koç burcu kadını entelektüel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle gezmekten ve arkadaşları ile dolaşmaktan keyif alır. Özellikle alışveriş yapmaktan aşırı derecede hoşlanır. Enerji dolu olmalarından dolayı spor yapmaktan da hoşlanırlar.
   


Sayfayı Paylaş