Koç burcu kadını hangi özelliklere sahiptir

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve ot-gu tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

  Koç burcu kadını fiziksel olarak oldukça çekici özelliklere sahiptir. Genel olarak ne uzun ne de kısa boyludur. Zayıf ve ince bir bedene sahiptir. Kıvırcık, parlak ve güneşte kızıla dönen saçlara sahiptirler. Çekici ve sağlıklı bir tene sahiptirler. Oldukça güzeldir ve herkes tarafından dikkat çekici bir yanı vardır.

  Koç burcu kadını tıpkı erkeği gibi güçlü kollara sahiptir. Geniş omuzlar, Koç burcu kadınında da dikkat çeker. Öne eğik bir şekilde yürürler. Ağızları oldukça küçük, çeneleri ise genel olarak çıkıktır. Giyim konusunda her zaman modayı takip eder. Marka giyinmek isterler. Kıyafet için gereğinden fazla para harcayabilirler. Son olarak, fiziksel açıdan da herkesi etkilemeyi başarabilirler.

  Koç Burcu Kadını Aşk

  Koç burcu kadını birlikteliğinde oldukça kıskançtır. Sevdiği kişiyi her şeyden, herkesten kıskanabilir. Birlikte olduğu kişiyi asla ama asla kimseyle paylaşamaz. Aslında özgürlüğüne düşkündür, bu nedenle bir erkeğe ancak hayatındaki son kişi olacağını düşündüğünde bağlılık gösterir.

  Koç burcu kadını aşk hayatında değişken bir yapıya sahiptir. Bir anda aşık olduğunu düşünür ve bir anda terk edebilir. Bir erken için özgürlüğünden vazgeçmesi oldukça zordur. Bu çok az erkek için geçerlidir. Koç kadını aşık olduğu zaman o kişi için her şeyi yapmaya hazırdır.

  Koç burcu kadınının olumlu özellikleri

  Dürüst olması en dikkat çekici özelliğidir. Yalan söylemekten pek hoşlanmaz, zorunda kalmadıkça. Kendilerine olan güveni üst düzeydedir. Atılgan ve girişimcidir. Her zaman en önde olmak ister. Enerjileri daima üst seviyededir.

  Koç burcu kadınının olumsuz özellikleri

  En dikkat çekici olanı aşırı tepkisel olmasıdır. Sabretmeyi bilmez, aceleci davranır. Kolayca kızıp, sinirlenebilir. Dik kafalıdır ve bildiğini okur. Kimi zaman kavgacı olabilir ve insanlarla alay edebilir. İnatçı ve kimi zaman bencil davranışlar sergileyebilir.

  Nasıl erkeklerden hoşlanır?

  Koç burcu kadını uysal, dik kafalı olmayan erkeklerden hoşlanır. Yumuşak ve aşırı ilgili olacak erkekler dikkatlerini çeker. Bir erkeğin yanında kendisini rahat hissediyor ve özgürce davranıyorsa o kişiden hoşlanabilir. Kısıtlayıcı ve maço davranışları olan erkeklerden asla hoşlanmazlar. İsteklerine karşı gelmeyecek erkeklerden hoşlanır. Ayrıca bakımlı ve düzgün konuşan erkekler ilgilerini çeker.

  Nasıl etkilenir?

  Koç burcu kadınını etkilemek isteyen bir erkek öncelikle kibar ve uysal davranışlar sergilemelidir. Neşeli olmalı ve enerjik olmalı. Gizli bir yönünün olmaması gerekir. Sözlerinde saklılık ve gizlilik olmaması gerekir. Açık sözlü olup beğenip, beğenmedikleri söylenmeli. Eleştirmekten kaçının. Ondan daha bilgili olduğunuzu göstermeyin veya söylemeyin.

  Nelerden hoşlanır?

  Koç burcu kadını entelektüel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle gezmekten ve arkadaşları ile dolaşmaktan keyif alır. Özellikle alışveriş yapmaktan aşırı derecede hoşlanır. Enerji dolu olmalarından dolayı spor yapmaktan da hoşlanırlar.

  Hediye seçimi

  Koç burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz kesenin ağzını açmanız gerekir. Pahalı hediyeler almaktan hoşlanır. Saçları için güzel aksesuarlar, şapka, makyaj ürünleri ve heyecanlı filmler alabilirsiniz. Biraz daha pahalıya kaçmak istiyorsanız jimnastik aletleri veya koşu bandı alabilirsiniz. Elmas'dan aşırı derecede hoşlanır. Kıyafet ya da benzeri bir şey alacaksanız, kırmızı veya pembe tonlarını seçmeye özen gösterin.
   


Sayfayı Paylaş