Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  KOÇ BURCU ERKEĞİ

  Koç burcunda doğan erkelerle kadınların müşterek tarafları bulunmakla beraber hiç benzemeyen yönleri de çoktur. Yıldızı Mars, Koç burcunda olan erkeğe cesaret, atılganlık, sevimlilik, etkileme gücü, hiddet, şiddet, enerji verir. Bu tip erkekle geçinmek pek kolay değildir. Zira Koç burcunun erkeği her şeyden önce kendi düşüncelerinin, fikir ve özelliklerinin doğru olduğuna inanır.

  Koç Burcu Erkeği Aşk

  Koç burcu erkeği aşk hayatında oldukça çekici bir kişilik içerisinde olacaktır. Sürekli aktif ve coşkulu bir karaktere sahiptir. Ancak Koç burcu erkeği ile birlikte olan kadın her zaman için yanında geri dönüş bileti bulundurmalıdır. Bunun nedeni ise Koç erkeğinin aşk hayatında bir anda ilgisini kaybetmesidir. Koç burcu erkeği aşk hayatında özgürlüğünden kolay kolay vazgeçmez.

  Koç burcu erkeği aşık olduğunda, tüm inancı ile güvendiğinde ve birlikte olduğu kişiyi hayatının bir parçası olarak gördüğünde tam olarak sadık kalır. Hayatının sonuna kadar birlikte olduğu kişiye sadık kalır. Ancak sevmiyor, inanmıyor ve bir parçası olarak görmüyorsa ilişkisi uzun sürmez ve aldatıcı olabilir. Sevdiği zaman kıskanç olacaktır, ancak fazla kıskanıp sevdiğini bunaltmaz.

  Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri


  Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; belki de en önemli özelliği yönetici ruhlu olmasıdır. Cesurdur, atılgan bir yapıya sahiptir ve bu nedenle hiçbir şeyden çekinmez. Oldukça hırslı bir yapıya sahiptir ve enerjileri daima üst düzeydedir. Kararlıdır, aldıkları kararlardan kolay kolay dönmezler. Son derece coşkulu, girişken ve tutkulu bir erkektir. Tüm bunlar Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri olarak dikkat çeker.

  Koç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri


  Koç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı aşırı derecede inatçı bir yapıya sahip olmasıdır. Her zaman, her şeyi merak eder ve öğrenmek ister. Sadece kendini düşünen bir yapıya sahip olması bir diğer olumsuz özelliği olarak göze çarpar. Zaman zaman tembellik yapabilir ve açgözlü olabilir. Kolayca sinirlenir ve sabırsızdır. İnsanlarla alay etmesi ve kimi zaman ciddi olmaması olumsuz özellikleri arasında bulunur.

  Burçlarla uyumu

  Koç burcu erkeği uyumlu bir ilişki arıyorsa Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Uzun süre birlikte olabilirler. Birlikte geleceğe dair planlar yapıp, uygulayabilirler. Yay burcu kadınıyla macera dolu birliktelik kurabilir. Yay burcu değişken yapısıyla, Koç burcu erkeğine ayak uydurabilir. Terazi burcu kadınıyla, uyumlu bir şekilde fiziksel ilişki hayatına sahip olabilir.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Koç burcu erkeği kendisini önemseyen ve dediklerini dikkate alan kadınlardan hoşlanır. Her zaman yanında olmak isteyen bir kadına dayanamayacağını bilmelisiniz. Her zaman kendisine ilgi gösteren ve sözlerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Uyumlu ve güzel kadınlardan hoşlanır. Karşındaki kadın samimi, cesur ve net bir kişiliğe sahipse, Koç burcu erkeğinin ondan hoşlanmaması imkansız demektir.

  Nasıl etkilenir?

  Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız duygusallıktan uzak, biraz daha mantıklı davranmalısınız. Mantıklı olmalı ancak ılımlı yaklaşımlarda bulunmalısınız. Sinirli ve asabi kadınlar onu etkilemeyi başaramaz. Yine de zaman zaman ufak çıkışlardan hoşlanır. Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sürekli merak uyandıran bir yanınız olmalı. Tam anlamıyla bir kitap gibi olun ancak tamamınızın okunmasına izin vermeyin. Koç burcu erkeğini etkilemeyi başarsanız bile unutmamanız gereken bir şey var, o da sürekli olarak ilgisini çekmek oldukça zordur.

  Nelerden hoşlanır?


  Koç burcu erkeği daima lider olmaktan, ön planda olmaktan hoşlanır. Özgürlük düşkünüdür ve sonuna kadar bunu hissetmekten, rahat hareket etmekten ve istediği gibi davranmaktan hoşlanır. Spor yapmayı sever, eğlence hayatından hoşlanır ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten zevk alır.

  Hediye seçimi

  Koç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona bir maç bileti hediye edebilirsiniz. Çünkü Koç burcu erkeği rekabetten çok hoşlanır. Ancak çok paranız var ve Koç erkeği için her şeyi yapabilecek biriyseniz ona bir motor alabilirsiniz. Koç burcu erkeğine mangal seti de hediye edebilirsiniz. Deri evrak çantası, güzel bir hesap makinası, ofisi için bir takım aksesuarlar ve kovboy çizmesi alabilirsiniz. Kovboy çizmesi çok hoşuna gidecektir çünkü Koç burcu erkeği cesur, güçlü ve dayanıklı bir erkektir.
   


Sayfayı Paylaş