Koç burcu erkeği için ideal kadın tipi

Konusu 'Koç - Boğa - İkizler' forumundadır ve Aylinn tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Koç burcu erkeği için ideal eş tipi

  Koç erkeği için ideal sayılacak eş Aslan, Yay veya Balık burcundan olabilir. İster sarışın ister esmer, bu kadının tepeden tırnağa dişi olması gerekir. Hiç olmazsa görünüşü böyle olmalıdır.

  Koç burcu erkekleri doğuştan şövalyedirler. Başkalarının yardım istemelerine bayılırlar. Sizi bir şeyden kurtardıklarını hissetmekten ve çaresiz kadınlar için savaşmaktan hoşlanırlar.

  Onlara sürekli yeni bir heyecan ya da sürpriz yaratmalıdır. Bütçe ile kısıtlı olmaktan hoşlanmazlar. Uygun zamanlarında cömert bile olurlar. Paraları varsa inanılmayacak derecede eliaçıktırlar. Böyle durumlarda, kadınlar eşlerinden aldıkları paraların bir bölümünü, parasız kalacakları günler için saklamalıdır. Koç burcu erkeği kadının saçının şeklinden ve giydiği şapkalardan etkilenir.

  Arkadaş olabilecek ve sportmen kadınlardan hoşlanır. Ama herşeyden once eşlerinin ya da sevgililerinin gururlu olmasını isterler akıllı kadın, erkeğin fiziğ değil, gurur ve ihtirasına ilgi duyar. Koç burcu erkeğinin karısı, eşinin erkek arkadaşlarıyla iyi geçinmelidir. Giyim ve davranış konusunda modaya uygun olmalı, güncel konuları ve haberleri çok iyi izlemelidir. Ama hiç bir zaman unutmamalıdır ki, Koç erkeği maceraperest, lider ve öncüdür. Meşaleyi onun taşıdığını, herkesin de onu izlediğini hissettirmelidir.
   


Sayfayı Paylaş