Klein-Becker-Kırışık ve Çatlak Giderici Krem

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Klein-Becker-Kırışık ve Çatlak Giderici Krem

  [​IMG]


  StriVectin - SD (Çatlaklar için Yoğun Konsantre) 177.4ml/6oz


  StriVectin-SD çabuk emilen lokal kullanımlı biyoaktif formüllü bir çatlak gidericidir. Cilt sıkılaştırıcı, elastikiyet verici, ve nemlendirici içerir. StriVectin-SD içeriğindeki kırışık giderici bileşimiyle cildinizin daha sıkı görünmesini sağlar.

  StriVectin-SD Nasıl Çalışıyor?
  StriVectin-SD Klein-Becker USA tarafından halihazırda çatlakları olan ve onlardan kurtulmak isteyen hanımlar için üretildi. StriVectin-SD yi çatlakların önlenmesi amacıyla kullanmayın, ürünü halihazırda çatlaklarınız varsa kullanın.

  StriVectin-SD ile ilgili deneyim ve sonuçlar değişkendir. Klinik araştırmalarda StriVectin-SD kullanan deneklerin % 93 ünde çatlaklarda iyileşme görülmüştür.Araştırmayı yapanların diğer aldığı sonuçlar şu şekildedir:
  Çatlakların uzunluğundaki düşüş
  Çatlakların derinliğindeki azalma
  Yüzeydeki ipeksiliğin artışı
  Ciltteki kalınlaşma
  Ciltteki sıkılığın artması
  Kolojen yapının artması
  Cilt renginin düzelmesi

  StriVectin-SD çatlak ve kırışıklıklarınızın ne kadar süredir var olduğunun önemsiz olduğunu belirtiyor birkaç günlük ya da birkaç yıllık sonuç değişmeyecektir. StriVectin-SD kullanmaya başladıktan 4 ile 6 hafta sonunda dikkate değer bir sonuç gözlemlersiniz, aynı zamanda 2 hafta içinde cilt renginizdeki değişimi de gözlemleyeceksiniz
  www.turkeyarena.com
  SlriVectin-SD nasıl uygulanıyor?
  Temiz ve kuru bir ciltle başlayın. Çatlaklar için günde 3 kez kullanın kırışıklıklar için günde 2 kez kullanın 24 saat içinde toplam 3 kereden fazla kullanmayın çok az kullanın (StriVectin-SD oldukça yoğun bir formüldür) Tamamen emilene dek dairesel hareketlerle cildinize yedirin.

  StriVectin-SD' yi ne kadar kullanmalı?
  Oldukça yoğun bir formül olan StriVectin-SD az miktarla çok iş görür. Yüz bölgenize 5 kuruşun yarısı yeterli olacaktır. Çatlaklarınıza 10 kuruş kadar bir miktar yeterli olacaktır. Bu miktarlar uygulamak istediğiniz alanlara göre değişim gösterebilir.

  Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?
  Kısacık 28 gün sonucunda içeriği klinik deneylerle ispatlanmış olan StriVectin-SD çatlaklarda (derinlik, uzunluk, ve yapıya bağlı olarak değişebilen) ve kırışışıklıklarda gözle görülebilen azalmaları fark edersiniz.

  StriVectin-SD eski çatlak / kırışıklıklarda işe yarar mı?
  Kesinlikle! 10 gün ya da 10 yıl StriVectin-SD çatlak / kırışıklıklarda aynı şekilde iş görecektir.

  StriVectin-SD göz aItı kırışıklıklarında kullanılır mı ?
  StriVectin-SD'yi doğru kullanım yöntemi elmacık kemikIeri etrafına yumuşak bir masajla uygulamaktır. StriVectin-SD'yi göz aItına ve göz kapağına uygulamayın.

  StriVectin-SD diğer Cılt bakım ürünleri ile birlikte kullanılır mı ?
  StriVectin-SD'yi diğer yüz ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu tür kombinasyonlan uygulayacaksanız önce kol içinde denemenizi öneririz. Eğer reçeteli bir cilt ürünü kullanıyorsanız o zaman doktorunuza danışmanızı öneririz. Unutmayın eğer bir başka yüz kremi kullanacaksanız önce StriVectin-SD yi uygulayın üstüne dilerseniz güneş önleyici, nemlendirici vs uygulayın.

  Klinik deneylerin sonuçlan nelerdir?
  StriVectin-SD içeriğindeki kırışıklık önleyici bileşimin yaşlılık çizgilerinin ve göz altı morlukların görünümünü iyileştirdiği ve çatlak / kırışıklıkları azalttığı görüldü.

  StriVectin-SD akne izlerini ve diğer izleri gidermede yardımcı olur mu ?
  Evet. Her ne kadar StriVectin-SD çatlaklan gidermek için formüle edilmiş olsa da (çatlak da bir izdir) StriVectin- SD kullanıcılan akne izlerinde, su çiçeği izlerinde, yara izlerinde, yanıklarda vs. sonuç verdiğini belirtmişlerdir.

  Herkes sonuç alır mı ?
  Klinik deneylerde katılan deneklerin % 93'ünün gözle görülebilir başarılı sonuçlar aldığı ortaya konmuştur.

  StriVectin-SD her cilt (ırk / renk / yapı) için uygun mudur?
  Evet.

  StriVectin-SD güvenli midir?
  StriVectin-SD'nin güvenli ve etkili olduğu klinik deneylerle ispatlanmıştır.
  www.turkeyarena.com
  Perakende Satış Fiyatı: YTL 240.50
   


Sayfayı Paylaş