Kızlara Yeni Yıl Hediyesi

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 7 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Kızlara Yeni Yıl Hediyeleri
  Kızlara 2013 Yeni Yıl Hediyesi


  Hediye alma konusunda başarısız olan erkekler ve henüz ne alacağına karar veremeyenler için kızlara alınabilecek en iyi hediye seçeneklerini fikir olması açısından sizlerle paylaşıyoruz.

  Kırmızı saten ayakkabılar
  Yılbaşının rengi kuşkusuz ki kırmızıdır. Kırmızı, saten ve yüksek topuklu bir çift ayakkabıya hangi kadın hayır diyebilir ki!

  İsme özel ajanda
  Hediye edeceğiniz kişinin ismi ajandanın bazı sayfalarındaki görsellerin içerisine yerleştiriliyor. Örneğin gökyüzüne, suya hatta dağlara bile sevdiğinizin ismini yazdırabilirsiniz.

  Etkinlik bileti
  En sevdiği sanatçının konserine önlerden iki kişilik bir bilet! Eğer hediye alacağınız kişi kız arkadaşınızsa bu hediye baş başa güzel bir gün geçireceğinizin garantisi olabilir.

  Dünya yemekleri kitabı Yemek yapmayı seven ve değişiklikten hoşlanan bayanlar için ideal bir hediye. Ayrıca her kitapçıda bulabileceğiniz bir ürün olduğundan onu bulmak için saatlerinizi harcamanıza gerek yok.

  Kokulu mumlar
  Rahatlatıcı, canlandırıcı veya stres azaltıcı aromaterapik etkilere sahip mumlar piyasada kolayca bulunabiliyor.

  Kişisel fotoğraf kitabı
  Yakın arkadaşlar ya da sevgililer için ideal bir hediye. Hediye edeceğiniz kişinin en güzel fotoğraflarını toparlayıp kitap haline getiriyorsunuz. Böylece çerçeve içinde fotoğraf hediye etme gibi bir klasiğin çok ötesine geçmiş oluyorsunuz.

  Kızlara özel yılbaşı sepeti
  Marketlerde satılan tipik yılbaşı sepetlerine benzer şekilde kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hediye. İhtiyacınız olan sadece bir sepetin içine hediye alacağınız kişinin kitaptan, çikolataya, el kreminden, çoraba kadar sevdiği birçok şeyi koymak.

  Dergi aboneliği
  En çok okuduğu derginin 1 yıllık aboneliği onu çok mutlu edecektir.

  Ay yıldızlı pırlanta küpeler
  Eğer hediye almaya iyi bir bütçe ayırdıysanız ve karşınızdaki insanın hayatınızda özel bir anlamı varsa seçeceğiniz hediye pırlanta olmalı. Bilginiz olsun: Hediyenizin beğenilmemesi gibi bir ihtimal yok!
   


Sayfayı Paylaş