Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Tanımadığın Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir
  Hoşlandığım Bi Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir, Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir

  İlk randevudan önce yapılması gerekenler.

  Kararlısınız o gün teklif edeceksiniz. Sıcak bir 'merhaba'nın ardından günün ilk iltifatını ulaştırınız. 'Bugün yine çok güzel görünüyorsun' hiç fena değil. 'Yine' demeyi unutmayın ki 'Dün çirkin miydim?' demesin.

  Gerginliğinizi hissettirmeyin. O da gerilmesin durduk yerde.

  Bir bakışını, gülüşünü, herhangi bir durum karşısında gösterdiği neşeli bir tepkiyi yakalayın ve bunu paylaşın. Onunla aynı şeye gülün, sevinin… Duygu birliği sağlamış olursunuz.

  Pratik zeka çok önemli bir noktada. Duygu birliği yaptığınız konudan devam edin ve 'ya eminim şu filme çok gülersin, birlikte gidelim mi?' ya da 'seni çok seveceğin bir yere götürmek istiyorum' türünden bir cümleyi kurun.

  İlk sorunuzu geçiştirmiş olabilir, korkmayın. Üzerinde durmayıp bir müddet uzaklaşın. Bir kaç saat sonra ya da duruma göre birkaç dakika sonra 'Gidiyoruz değil mi oraya?' diye ilk ısrarınızı yapın.

  Bu fırsatı kaçırdınız. Hala kaybetmiş sayılmazsınız. Ona herhangi bir işinde yardım edin. Ve sorunuzu tekrarlayın. Artık sizi reddetme şansı yok.

  Bu soruyu sakın herkesin yanında sormayın. Yalnız kaldığınız bir anda sorun, daha herşey yeni başlıyor, dile düşmenin alemi yok.

  Cümlenizi uzatmayın. Direkt olun. Uzun yollar yorucudur.

  Reddedilmekten korkmayın. İlk ve ikinci reddedişler herşey bitti demek değil. Ama üçüncüden sonra da ısrar etmeyin.

  Çıkma teklif ederken SMS, cep telefonu ya da e-mail kullanmayın. Hele araya başka arkadaşlar hiç koymayın. Bütün bunlar henüz büyümemiş erkeklerin işleridir, unutmayın.
   


Sayfayı Paylaş