Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Konusu 'Sorularla İslam' forumundadır ve OrKuN tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Kısmet Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

  Kısmeti ve bereketi kapalı olup evlenemeyen veya iş bulup çalışamayan yada kendine bir iş kuramayan hatta ve hatta el attığım yerler kuruyor diyenlere sözüm.. Allah'ın lutfu keremi ile hepsinin çaresi vardır. Peygamber efendimizin sahabelere öğrettiği, hatta Allah dostlarının, kalp gözü açık olan basiret erbabının okudukları yazdıkları ve bizlere tavsiye ve tasvip ettikleri ayet ve dualar vardır ki bu gibi kısmetsizlik ve uğursuzlukları tamamen ortadan kaldırmaktadır...

  Erkek veya bayan hiç isteyeni çıkmaz, nasibi kapalıdır. Sanki bir tek seveni yokmuş gibi garip bir meseledir. Konu bir çok şekilde ele alınabilir.. halk arasında kısmetim kapalı gibi bir deyim bile vardır.

  Biz kapalı olan nasip – kısmet in açılması için duası yapılır. Yüce Allah dan kişi için yardım istenir. Yüce Allah dostlarının bir dediğini iki etmez.. Muhatabın üzerinde albenili yıldızlar parlar sanki , bir bakan tekrar bakmak ister. Çünkü yüce Allah tarafından çekicilik ve cazibe muhatabın üzerine etrafına gelmiştir.

  Örneğin: hiç arkadaşı olmayan bir bayanın bir çok arkadaşı oluverir. erkek içinde aynıdır.

  Kısmet bağlamak diye bir şey var mıdır?

  Evet kısmeti bağlanmış kişi hiç bir şekilde bir işini bitiremez hiç bir işi yolunda gitmez. Kimi insanlar çekemediği bir kişi için bu kımset bağlama büyüsünü yaptırırlar ve çok da başarılar elde ederler. Bu dinen haram olsada bir çok insan bu yolla kısmet bağlatmaktadırlar.

  Bütün işleri olduran Allah'tır. Kader ve mukadderat Allah'ındır. Kimse ona bir şey yapamaz. Onun için, Allah yardımcısı oldu mu bir insanın, sihir tesir etmez, büyü tesir etmez, kısmet bağlamak tesir etmez. Bunlar, yapanlara günah yükler, ama üzerine yapılan kimseye zarar vermez. Allah'a sığının, hiç bir şey olmaz.

  KAPALI KISMET VE RIZK DUASI

  BESMELE
  VEL ARDA MEDEDNAHA VE ELKAYNA FİHA REVASİYE VE ENBETNA FİHA MİN KÜLLİ ŞEYİN MEVZUN VE CEALNA LEKÜM FİHA MEAYİŞE VE MEN LESTÜM LEHU BİRAZİKİN

  AMİN

  3-9-12 KERE OKUNACAK

  besmele. 10 istiğfar kelimeyi tevhid, 7 tekbir, ardından

  HASBÜNALLAHÜ VE Nİ MEL VEKİL

  450 KERE HER GÜN BIRAKILMADAN OKUNACAK

  SONUNDA 1 KERE


  FENKALEBU BİNİ METİN MİNALLAHİ VE FADLİN LEM YEMSESHÜM SUVETTEBEU

  RİDVANALLAHİ ZÜ FADLİN AZİM

  OKUNACAK DİLEK HACETİ İÇİNDE ÇOK TESİRLİ 1 AY İÇİNDE BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER GÖRÜNECEK HEM MADDİ VE HER KONUDA İYİLEŞMELER OLACAKTIR.

  Medyum Erdoğan
   


 2. Arslan Guest

  Hocam büyü ebedilik bir büyü yani işini bilen biri beni ebediyen bu büyüye bağlamış.

  Hocam bu büyüyü bozmanın kolay bir yöntemi var mı?
   
  Moderatör tarafından son düzenleme: 25 Kasım 2015
 3. hakan SAYIR Guest

  Hocam selam diğerlerini yazdığı kadar "Hasbünallahü ve ni mel vekil"i mi 450 kere 1 ay boyunva mı okuyacağız yoksa hepsini 450 kere 450 gün boyunca mı?
   
  Moderatör tarafından son düzenleme: 25 Kasım 2015
 4. Hatice Guest

  Ben bu duayı eşime niyet okusam olur mu?
   
  Moderatör tarafından son düzenleme: 25 Kasım 2015
 5. Olmaz Guest

  Olmaz
   

Sayfayı Paylaş