Kınalıada Kalınacak Yerler, Kınalıada Konaklama

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Kınalıada Kalınacak Yerler, Kınalıada Konaklama
  Sakin, huzur dolu bir hafta sonu geçirmek hayatın tüm stresinden ve koşuşturmasından uzak olmayı planlıyorsanız, çok uzakları düşünmenize gerek yok aslında. Kınalıada hiç ummadığınız kadar yakın olan konumuyla sizleri ağırlamayı beklemektedir.

  Gününüzü istediğiniz gibi özgürce geçirip, arzuladığınız tatili burada yaşayabilirsiniz. Konaklamak için alternatiflerin bulunmadığı Kınalıada, çevre Ada’da ki otel ve pansiyonlara yönlendiriyor sizi. Burada en güzel saatlerinizi geçirip, konaklamak için iskelenin yolunu tutmaya uğurluyor sizi Kınalıada bütün samimiyetiyle. Belki de Kınalı'yı ayrıcalıklı kılan en önemli etken bu diyebilirsiniz. Ayrılıkların en güzelini yaşıyor insan Kınalıada’da. İskelesinde beklerken vapuru, sözleşiyorsunuz o an Kınalıada’yla bir daha geleceğinize dair.

  Konaklayacağınız Ada’ya doğru yolculuğunuz başlarken Kınalı ada son güzelliğini yapmayı esirgemiyor, martıları eşlik ediyor en değerli misafirlerine.

  Bu kısa yolculuk sonrası konaklamaya karar verdiğiniz ada, yolunuzu gözlercesine hasretle kucaklıyor sizi. Kalmaya karar verdiğiniz Ada’da bulunan otel ve pansiyonlar bir aile sıcaklığıyla sizleri karşılamaktadır. Hizmette kaliteyi ödün alarak rahatlığınıza önem veriyorlar. 7/24 hizmet seçeneğiyle çok yıldızlı otellerdeki konforu bulabileceğiniz konaklamalar oda servisi, sıcak su, uyandırma servisi, açık büfe kahvaltı, internet, ücretsiz gazete gibi donanımlarla misafirlerine hizmet vermektedir.

  Bütçenizi göz önünde bulundurarak en uygun fiyatlarla sadeleştirilmiş konaklamalar müşteri memnuniyetine her şeyden fazla önem vermektedir.
   


Sayfayı Paylaş