Kilyos Nasıl Gidilir, Kilyos Ulaşım

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Kilyos Nasıl Gidilir, Kilyos Ulaşım
  kilyosa otobüsle nasıl gidilir, kilyosa giden otobüsler,

  Kilyos, İstanbul'a 30, havaalanına 50 kilometre uzaklıkta. Boğaz'a gitmekten daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Bu şirin köye ulaşmak için özel aracınızla gidiyorsanız Kilyos’a ulaşmak için başlıca iki alternatifiniz var ya Sarıyer üzerinden, ya da Maslak istikametinde Bahçeköy geçişini kullanmanız gerekiyor. Yolun tamamı asfalt. Maslak yolu orman içi olması sebebiyle manzaralı ve daha keyifli.

  Öncelikle Beşiktaş’tan Sarıyer’e doğru giderken, Maslak civarında Orman İşletmesi’ni geçince sol tarafta Kilyos tabelasını görürsünüz. Yolun ilerleyen kısımlarında da Orman Fakültesi karşınıza çıkacaktır. Yenilenen ve genişletilen yoluyla Kilyos'a ulaşmak artık çok daha kolay.

  Toplu taşıma araçlarıyla gelecekler ise öncelikle Sarıyer'e gelmek zorundalar. Merkeze geldiklerinde Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerinden (Nikah dairesinin karşısı) kalkan minibüsler ve Sarıyer İlköğretim Okulunun önünden kalkan İETT otobüsleri ile Kilyos'a ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca Kilyos'a ulaşım için, Kilyos Beach Club'ları tarafından düzenlenen servisleri de kullanabilirsiniz. Servis bilgilerine ilgili plajın tanıtıcı sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Kilyos'a İETT Otobüsü Hat Bilgileri
  151 No'lu Otobüs ; DEMİRCİKÖY - KİLYOS - SARIYER - HACIOSMAN METRO

  Sarıyer'e Ulaşım için Kullanılabilecek İETT Otobüsü Hat Bilgileri
  25T ve 40 ; SARIYER - TAKSİM
  25B ; SARIYER - BEŞİKTAŞ
  25E ; SARIYER - KABATAŞ
  25H ; HAVANTEPE - SARIYER - HACIOSMAN METRO
  41 ; SARIYER - 4.LEVENT METRO
  59RS ; RUMELİ HİSARÜSTÜ - SARIYER
   


Sayfayı Paylaş