Keller bu yağı kullandığında saçları yerinden fırlayacak

Konusu 'Sağlık' forumundadır ve organikalsaknet tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.


 1. Hepimizin derdi olan saç dökülmesi günümüzün en büyük problemlerinde biri olmaya başladı.Bu bağlı olarak saç dökülmesine çare aramaya başladık.Birçok tavsiyeler aldık ve bunlardan bir kısmını uyguladık. Bu ürünlere tonlarca para harcadık. Sonuçmu nedir sıfır.Biz sizleri çok uğraştırmayacağız.

  Faslı kadınların güzellik iksiri Essaura Argan Yağı,nı sizlere tavsiye ediyorum.Türkiye,de bir çok firma argan yağı satışı yapmaktadır. Ama bu yağların büyük bir kısmı içeriğinde bilinmeyen yağlar bulunmaktadır.%80 i bilinmeyen yağ,%20 si argan yağıdır. Bizim argan yağımız sertifikalı ve organiktir. Kesinlikle katkı içermez.

  Argan yağını saçımızda nasıl kullanırız?

  Argan yağını saçlarınızda kullanmak için farklı uygulama yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı ve saç derisini derinlemesine nemlendirmek için bir miktar argan yağını saçlarınıza, kökten uçlara kadar sürün. Ne kadar yağa ihtiyacınız olacağı saçlarınızın uzunluğuna göre değişecektir. Yağı eşit miktarda yayabilmek için saçınızı tutamlara ayırabilirsiniz. Saç tellerine sürme işlemi bittikten sonra yağla saç derinize masaj yapın. Yağın saçlara ve saç derisine nüfuz etmesi için saçlarınızı başınızın üstünde toplayın ve bir havluyla ya da streç filmle sarın. Bu noktadan sonra iki seçeneğiniz var. Birincisi, eğer vaktiniz yoksa yağı 1-2 saat bekletip normal şampuanla saçlarınızı yıkamak, ikincisi ise daha etkili bir nemlendirme için yağı gece boyunca saçlarınızda bekletmek ve sabah duş almak.
   

  Moderatör tarafından son düzenleme: 20 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş