Kayseri, Amrabat için dünyaları istedi

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi İskender Belük, "Galatasaray bize Elmander ve Eboue'yi, üstüne de 5 milyon Euro verirlerse Amrabat'ı göndermeyi düşünürüz. Melo kiralık olmasa onu da isterdik" dedi.

  [​IMG]

  Basın Sözcüsü Rifat Pehlivan ile birlikte yerel bir televizyonun spor programina katılan İskender Belük, şunları söyledi:

  "Galatasaray, değişik sezonlarda oyuncularımız Gökhan Ünal, Mehmet Topuz, Ali Turan, Cangele ve son olarak da Amrabat'la birlikte etik olmayan, sözleşmesi süren futbolcularımıza çengel atıp, ayartmayı alışkanlık haline getirdi. Madem onlar Nordin Amrabat'a talip biz de onlardan Elmander ve Eboue'ye talibiz. Felipe Melo, Galatasaray'da kiralık olmasa O'nu da isterdik. Elmander ve Eboue ile birlikte üstüne de 5 milyon euro verirlerse Amrabat'ı takas ederiz. Bizim önerimiz ne kadar gerçeklerden uzaksa, onların da Amrabat konusundaki ısrarları bu kadar anlamsız ve mantıksız. Faslı oyuncumuzun bizimle 2013 yılı sonuna kadar anlaşması var. Lig devam ederken böyle bir öneri, Kayserispor camiasına karşı bir ayıp."
   


Sayfayı Paylaş