Kaspersky'dan Cep Hırsızlarına Çözüm

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 28 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Kaspersky Mobil Security 9, cep telefonunuzun çalınması durumunda içindeki bilgileri koruyor...
  Anti-hırsız özelliği ile Kaspersky Mobil Security 9, telefonunuz çalındığında veya kaybolduğunda telefonu kilitleyebiliyor ve hafızasını silebiliyor. GPS yoluyla telefonun yerini tespit edebilen ve SIM kart değiştirildiğinde yeni numara hakkında bilgi verebilen KMS9, bu sayede telefonunuzun bulunması için adli makamlara en kısa zamanda başvurmanızı sağlıyor. Mobil güvenlik paketi ile aynı zamanda telefonunuzda bulunan iş ve özel hayatınızla ilgili bilgi ve fotoğraflara hırsızların ulaşmasını da kolaylıkla engelleyebiliyorsunuz.

  Mobil cihazları tehditlere karşı koruyan Kaspersky Mobil Security 9'da yer alan Privacy Protection özelliği ise kullanıcılara gizli bir kontak listesi oluşturmalarını sağlıyor. Bu sayede ilgili kişilerle gerçekleştirilen görüşme bilgisi gizli tutulabiliyor. Yazılım ayrıca aramasını istemediğiniz kişilerin size ulaşmasının önüne geçerek, onlardan gelen mesajları otomatik olarak siliyor.

  Kaspersky Mobile Security 9; Windows Mobile, Symbian ve BlackBerry işletim sistemli telefonlarla uyumluluk gösteriyor. Android uyumluluğu ise gelecek yıl içerisinde hizmete girecek. Kaspersky Mobile Security 9 hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen http://www.kaspersky.com.tr adresini ziyaret ediniz.

  Bilgi için: Kaspersky
  Telefon: InfoNet (212) 356 5580 - Helyum (216) 318 08 08
   


Sayfayı Paylaş