Kasım 2011 Burç Yorumları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Balako tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  Koç Burcu

  [​IMG]

  Göksel enerjiler, kasımın ilk haftası yakınlarınız ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizin önem kazanacağına ve var olan sıkıntıların son bulacağına işaret ediyor. İş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. İşle ilgili konularda, sizin dışınızda gelişecek tarih değişikliklerini anlayışla karşılamalısınız. Geçtiğimiz ay yaşadığınız zorluklardan sonra, dikkat etmeniz gereken birkaç konu dışında, huzurlu bir ay geçireceksiniz. Özel yaşamınızda ise yeniden yapılanma sürecindesiniz. Son derece duyarlı ve öfkeli yaklaşımlardan uzak durup, sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz.

  Boğa Burcu

  [​IMG]

  1 Kasım günü, işinizle ilgili konularda birlikte çalıştığınız insanlarla yapılan çalışmalarda, gözünüzden kaçan bir konu sıkıntılara sebep olabilir. Sözleşme ve anlaşmalara özen gösterin. Verilen sözleri yazılı akitle desteklemeniz faydanıza olacaktır. 10 Kasım’da burcunuzu aydınlatan dolunay, öz güveninizi ve yaratıcı yönlerinizi artıracak. Bu güzel etkiyi, iş hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirmek için akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Savaş ve cazibe tanrısı Mars’ın etkileriyle 16 ve 22 Kasım tarihleri arasında, bekar Boğa’lar yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Evli ve uzun süredir beraberliği devam edenler ise aşkın, sevginin, paylaşmanın getirdiği tüm güzellikleri yaşayacakları bir dönemdeler. 25 Kasım’da gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla birlikte maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bu etki Aralık ayında çok daha kuvvetli bir şekilde sizleri rahatlatacak.

  İkizler Burcu

  [​IMG]

  2 Kasım’da, horoskoplarınızda ilişkileri temsil eden evinizde gerçekleşecek göksel enerjilerle, ilişkileriniz önem kazanıyor. Uzun süredir devam eden birliktelikler resmiyet kazanabilir. Beraberliği olmayanlar ise ilk görüşte aşkı yaşayabilirler. Kasımın ilk 3 haftası son derece şanslısınız. İyi ilişkileriniz sayesinde kariyerinizi ilgilendiren konularda, yeni kapıları aralayabilirsiniz. 10 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay enerjisi ile soğuk algınlıklarına karşı bünyeniz son derece savunmasız kalabilir. Evinizle ilgili bir taşınma, dekorasyon ya da herhangi bir değişiklik düşünüyorsanız, bunu bir sonraki aya ertelemeniz daha doğru olacaktır. Ailenizle olan ilişkilerinizde sıcaklık ve samimiyet sizleri yaşamınızın her alanında motive edecektir.

  Yengeç Burcu

  [​IMG]

  Gökyüzü Kasım ayıyla birlikte iş hayatınızı fazlasıyla hareketlendiriyor. İletişime önem vermeniz gereken bir süreçtesiniz. 10 Kasım’da gerçekleşecek dolunay ile sosyal ilişkileriniz size şans getirecek. Yeni arkadaşlıklar, eski dostlarla dargınlıkların ortadan kalkması sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Bu dönemde yapmak istediğiniz hiçbir şeyi ertelemeyin. 25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile kariyerinizde heyecanlı gelişmeler söz konusu. Şimdi kendinize güvenip yeteneklerinizi ortaya koyma zamanıdır. Beklentileriniz istediğiniz anda gerçekleşmese de bu etki sizi ilerleyen aylarla birlikte, çok farklı noktalara taşıyacaktır. Özel hayatınızda ise aşk tüm güzelliğiyle sizleri saracak.

  Aslan Burcu

  [​IMG]

  Son derece keyifli ve heyecan verici bir ay sizleri karşılıyor. İş ve özel yaşamınızda her şey sizin istediğiniz gibi gelişebilir. 10 Kasım’da gerçekleşecek dolunay enerjisi ve Mars’ın burç değiştirmesi ile birlikte maddi konularda artış yaşanabilir. Ancak bu güzel etkiyi aşırı gereksiz harcamalarda bulunup, har vurup harman savurmadan değerlendirmelisiniz. Ayın ilk iki haftası evinizde yaşanacak bir tadilat ve buna bağlı yaşayacağınız aksilikler canınızı sıkabilir. 24 Kasım’da Merkür geri hareketinin başlamasıyla sosyal yaşamınızda ve ilişkilerinizde aksaklıklar meydana gelebilir. 25 Kasım’da gerçekleşecek Güneş tutulması uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınızı aşka çevirebilir. Kariyerinizde önemli bir ilke imza atıp büyük bir başarı elde edebilirsiniz.

  Başak Burcu

  [​IMG]

  Gökler Kasım ayının 10’u ile birlikte girişimci yönünüzü harekete geçirip başarı için sizleri destekliyor. Gökyüzünün size sunmuş olduğu bu olumlu enerji, kariyerinizi yeniden yapılandırıp, yükselmeniz için çok önemli bir fırsattır. 20 Kasım’a kadar olan süreçte, iş hayatınızda karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar, iletişimde aksaklıklar söz konusu olabilir. Bu tarihler arasında önemli anlaşmalardan, kontrat ve yatırımlardan uzak durmanız faydanıza olacaktır. Gözünüzden kaçabilecek en ufak olay, ciddi zararlar görmenize sebep olabilir. 25 Kasım’da gerçekleşecek Güneş tutulması ile ilişkilerinizdeki sorunlar ortadan kalkmaya başlayacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Dikkatli olmanız gereken konu ise ev kazaları.

  Terazi Burcu

  [​IMG]

  Kasım ayının ilk haftasıyla birlikte yakınlarınızla iletişiminiz kuvvetleniyor. Duygularınızı ifade edecek ve olumlu karşılanacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu, ruhsal enerjinizi dengeleyebilmek. Aylardır ruhsal anlamda oldukça yoruldunuz. Kendinize zaman ayırmalı ve enerjinizi yükseltmelisiniz. 10 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay enerjisi ile maddi konularda rahatlayacaksınız. Bu süreçte kazanımlarınızı biriktirmek ve ilerleyen aylarda yatırım için kullanmak sizleri kazançlı çıkaracaktır. 25 Kasım’da gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla birlikte iş ve özel yaşamınızda yoğun görüşmeler söz konusu olacak. Aynı süreçte Merkür de geri hareketine başlayacağı için sözleriniz ve yazdıklarınız yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Dikkatli davranmalısınız.

  Akrep Burcu

  [​IMG]

  Kasımın ilk haftasıyla birlikte sosyal yaşamınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Bozulan ilişkilerinizi toparlayabileceğiniz, seçimlerinizi yaşadıklarınızdan dersler çıkararak yapabileceğiniz bir dönemin içindesiniz. 10 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay enerjisi ile bekar Akrep burçlarını özel yaşamlarında sürpriz gelişmeler bekliyor. Uzun süredir ilişkisi olanlar beraberliklerini resmileştirebilirler. Evli Akrep burçları ise kararlarını tekrar gözden geçirerek evlilikleri hakkında kesin kararlar alacakları bir dönemdeler. 25 Kasım’da gerçekleşecek Güneş tutulması ile maddi konulardaki gelişmeler beklediğiniz gibi olmasa da bir terfi ya da yeni bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Sabırlı olun ve iş temponuzu düşürmeyin.

  Yay Burcu

  [​IMG]

  Gökler bu ay sizleri mükafatlandırıyor. Kasım ayıyla birlikte yüksek ve pozitif enerjiniz sayesinde yaşamınızın her alanında ilgi ve kabul görecek ve yeniden yapılandırdığınız konularda başarıya ulaşacaksınız. 10 Kasım’daki dolunay enerjisi ile iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olumlu olaylar kariyerinizi yükseltmeniz için sizlere yardım edecek adeta. Fakat bu süreç içinde yoğunluğunuz artacağından yapmanız gerekenleri gözden kaçırabilir ve zor durumda kalabilirsiniz. 24 Kasım’da Merkür geri hareketinin başlaması ile işle ilgili yeni girişimlerde bulunmak yerine her şeyi gözden geçirmek ve içinde olduğunuz durumu değerlendirmek sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. 25 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması ile önümüzdeki 1 yıl için neleri yapmak istiyorsanız belirlemeniz için sizlere fırsat veriyor. Şimdi düşünün, tasarlayın ve bu doğrultuda hareket edin.

  Oğlak Burcu

  [​IMG]

  Göksel enerjiler sizleri Kasım ayının ilk 10 günü yatırım yapmaktan ve finansal konularda girişimlerde bulunmaktan kaçınmanız yönünde uyarıyor. Bu tarihler arasında cazip görünen fırsatlar olumsuz sonuçlanabilir. 10 Kasım’da gerçekleşen Boğa burcundaki dolunay ile özel yaşamınızda uzun süreli bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz, problemleriniz çözülemez haldeyse ve eşiniz size karşı duyarsız ve umursamaz tavrını sürdürmeye devam ediyorsa ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Bekar Oğlak’lar ise yeni tanışmalarla kendilerini aniden bir aşkın içinde bulabilirler. 25 Kasım’da gerçekleşecek Boğa burcundaki dolunay enerjisiyle iş temponuzdan uzaklaşarak, sevdiğiniz insanla baş başa kalmak isteyeceksiniz. Beraberliği ve evliliği huzurlu olanlar bu durumu daha da güçlendirecekler. Sevdiğiniz insanın fikir ve önerilerini dikkate alırsanız kariyerinizde doğru adımlarla zirveye çıkabilirsiniz.

  Kova Burcu

  [​IMG]

  Kasım ayının ilk iki haftası ailenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Gökyüzü, birbirinize kenetleneceğiniz bir dönemde olduğunuza işaret etmekte. Daha önce size muhalefet ettikleri bir konuda, tüm samimiyetleriyle yanınızda olacak ve sizi cesaretlendireceklerdir. 10 Kasım’da gerçekleşecek Boğa burcundaki dolunayla birlikte, kendinize daha fazla zaman ayırabilecek, dost ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebileceksiniz. İş hayatınızda emeklerinizin karşılığını da maddi olarak almaya başlayacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu, aşırı harcamalarınız. Kazanmanın verdiği güvenle harcamalarınızı kontrol altında tutamazsanız ilerleyen aylarla birlikte sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir mülke yatırım yapmayı düşünüyorsanız ayın 15’inden sonrasını beklemelisiniz. 25 Kasım’da gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla özel hayatınız ve sosyal ilişkilerinizde heyecan, coşku ve iletişim hareketleniyor. Tüm arkadaşlarınızın göz bebeği olacaksınız. Yeni tanışmalar, yeni başlangıçlar bu sürecin hediyeleridir. Fakat ay sonuna kadar hırsızlıklara karşı dikkatli olmalısınız.

  Balık Burcu

  [​IMG]

  Göksel enerjiler Kasım ayının ilk 15 günü içinde olumlu bir haberle karşılaşacağınıza işaret ediyor. Özel hayatınızda ise taşlar yerli yerine oturacak ve ilişkinizin seyri netlik kazanarak huzur bulmanızı sağlayacak. Bu süre içinde ufak tefek yanlış anlaşılmaları büyütmemeli, ilişkinizi zedeleyecek kırıcı sözler sarf etmekten çekinmelisiniz. 23-24 Kasım ve takip eden süre içinde işinizi her zamankinden daha fazla önemseyin ve kontrolü bir başkasına bırakmayın. Her şeyle kendiniz özenli bir şekilde ilgilenirseniz olası sıkıntıları engelleyebileceksiniz. 25 Kasım’da gerçekleşecek Güneş tutulması ile iş hayatınızda önemli bir çıkışı yakalayabilirsiniz. Gelişmeler, Merkür’ün geri hareketinin etkisiyle, istediğinizden daha yavaş ilerlese de sabırlı olun. Önemli insanların desteğini alabileceğiniz bu süreci duygularınızla değil, tamamen aklınızın rehberliğinde değerlendirin.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  Saol Barış, aslında inanmam ama insan okumadan gecemiyorda.
  İşin garip tarafıda burası hmmmm2
   
 3. Balako Well-Known Member

  Rica ederim, gerçekten öyle.
   

Sayfayı Paylaş