Kartal'ın Genç Yıldızına Atletico Madrid Talip

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 23 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Necip’i bize satar mısınız?
  Beşiktaş’ın genç yıldızı, İspanya’daki turnuvada oynadığı futbolla Atletico Madrid’in transfer listesine girdi. Siyah-beyazlıların İspanya’da 36 yıl sonra La Liga’ya çıkan Granada Kulübü adına düzenlenen 3’lü turnuvada sergilediği futbolla dikkatleri üzerine çeken futbolcusu Necip Uysal’a İspanyollar hayran kaldı. Yaşının genç olması, her pozisyonda başarı ile mücadele etmesinin yanısıra, disiplinli görüntüsü ile de izleyenleri hayran bırakan futbolcuya, Atletico Madrid kanca attı.

  Siyah beyazlı yöneticilerden Cengiz Zülfikaroğlu, Doğan Küçükemre ve Şeref Yalçın’la görüşen İspanyol kulübünün sahibi Gil Marin, “Necip hem yaşı hem de futbolu ile gelecek vaat ediyor. Kendisini takımımızda görmek isteriz. Bonservis ücretini belirleyin ve lütfen Başkan Yıldırım Demirören ile bu fikrimi paşlaşın” dedi.

  Teklif yönetime iletilecek
  Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Cengiz Zülfikaroğlu ise, Necip konusunda kararın teknik ekipten geçtiğini ve yönetim kurulunun da onaylaması halinde transferin söz gerçekleşebileceğini belirtirken, “Necip, Beşiktaş altyapısının yetiştirdiği önemli değerlerden biri. Önümüzdeki sezon oyuncumuzun da fikrini alarak böyle bir transfere sıcak bakabiliriz. Aksi taktirde göndermemiz söz konusu olamaz. Yine de teklifinizi başkanımız ve yönetime ileteceğim” cevabını verdi.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş