Kârlı iş ortağı: Fiat Fiorino

Konusu 'Fiat' forumundadır ve ot-gu tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  İngiltere’nin önde gelen dergilerinden Fleet World dergisi Fiat Fiorino’yu yılın en iyi yeni ticari aracı seçti.

  [​IMG]

  İngiltere’de satışına geçtiğimiz hafta başlanan Fiat Fiorino, filo araçları konusunda uzman İngiliz Fleet World dergisi tarafından, yılın yeni ticari aracı seçildi. Aracın alım maliyetinin yanı sıra işletme giderlerini de önemle takip eden ve şirketlerin kârlılıkları konusunda yol gösterici rol oynayan Fleet World dergisi, her yıl işletmeler için kârlı iş ortağı olan araçları seçiyor.
  Sadece ticari araçlara yönelik filo araçları dergisi editörü John Kendall, “Fiat Fiorino’nun pazara sunulması, Fiat-PSA arasında 30 yıldır yürütülen hafif ticari araçlar işbirliğinde tamamen yeni bir sayfa açıyor. Fiat Fiorino, 610 kg’lik yük kapasitesi ve 2500 litrelik bagaj hacmiyle, küçük ticari araçlar sınıfında mükemmel bir kombinasyon sağlıyor. Fiat-PSA arasındaki işbirliğiyle oluşturulan motor seçenekleriyse çok uygun işletme gideri sunuyor.” dedi.
  Bursa’da üretilerek tüm dünyaya ihraç edilen Fiat Fiorino, geçtiğimiz Aralık ayında Fiat Fiorino Cargo ile Türkiye’de yollara çıktı. Fiat Fiorino Cargo, yeni ve şehirli ticari araç kimliği ile yakıt tüketimindeki tutumluluğu, kullanım giderlerindeki ekonomikliği ile trafikte kıvrak ve park etmesi kolay bir kompakt van arayanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.
  Fiorino Combimix tamamen katlanabilen arka koltukları, sağlamlığı ve yüksek taşıma kapasitesi ile fonksiyonellik arayan profesyonellere en iyi çözümü sunuyor.

  Üretiminin yüzde 93’ünün ihraç edildiği Fiat Fiorino’nun Türkiye’deki satış başarısı sürüyor. 2007 Aralık ayından 2008 Nisan ayı sonuna kadar 4 bin 148 adet satılan Fiat Fiorino, aynı segmentteki rakiplerinin toplam satışının üç katı bir satış adedine ulaştı..
   


Sayfayı Paylaş