Karagül Dizisi Konusu

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Karagül Dizisi Konusu Nedir
  Kısaca Karagül Dizisi Konusu, Karagül Dizisi Konusu

  Çok zengin bir aile tüm mal varlığını kaybeder. Bu arada kadın kocasının memleketi Halfeti'ye gider ve kocasının imam nikâhlı eşiyle karşılaşır. Hikâyeye çocukların da girmesiyle Karagül'de mücadele ve entrika başlar.. Kadının bu mücadelesinde onu ayakta tutan ise yetiştirdiği Karagül olur..

  Avşar Film'in patronu Şükrü Avşar, "Karagül sadece Halfeti yöresinde yetişen, oraya özgü bir gül. Bu gülün hikayesini anlatacağız. Çok acıklı bir öykü" diyerek yeni dizisinin ipuclarını vermişti.

  Halfeti’nin karagül sırrı gibi başka sırları da barındırdığı yeni dizinin senaryosu Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon ikilisine ait. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmeni ise Murat Saraçoğlu. Dizide doğulu zengin bir ailenin oğlu olan Murat( Özcan Deniz) İstanbul’da Ebruyla (Ece Uslu) evlenecek ve daha sonra beklenmedik bir şekilde iflas ederek bu durumu herkesten saklayacak. Murat’ın( Özcan Deniz)ardından Urfa’ya giden Ebru (Ece Uslu) hem iflasın getirdikleriyle savaşıp hem de geçmişin sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalacak.
   


Sayfayı Paylaş