Karadayı Reytingleri Kalbinden Vurdu

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Karadayı Mahir Öldü mü Soru bu?
  Atv'nin Sevilen Dizisi Karadayı Yine Kendinden Çok Konuşturarak izleyicileri adeta ekrana zamkladı ve reyting rekorları kırmaya devam etti.

  Atv'de pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Karadayı dizisi son bölümüyle de geleneği bozmadı. İşlerin iyice sarpa sardığı diziye Mahir'in vurulma sahnesi damga vurarak reytingleri alt üst etti. Önceki bölümün sonunda Feride'ye her şeyi itiraf eden Mahir, dün akşam yayınlanan son bölümde kendini affettirmeye çalıştı. Öğrendiklerinin hazmedemeyen Feride toparlanabilmek için gittiği otelde Mahir'in vurulma sahnesi damga vurdu. bölümün son sahnesinde Necdet'in adamı olan İbo karakteri Mahir'i vurmak için pusuya yatmış ve fırsatını bulduğu anda ateş etmişti.

  Öncesinde Mahir ve Feride arasında yaşanan tartışma sonucu Feride tam otelin kapısından içeri girecekken silah sesini duyar. Dönüp baktığında Mahir'in vurulduğunu anlar ve ona doğru koşar. Mahir, Feride'nin kollarına düşer. Mahir'in vurulma sonrası gözlerinin kapanması ve ölmüş gibi görünmesi sevenlerini hem üzdü hem de kafalarını karıştırdı. Feride'nin kollarındayken 'Seni Seviyorum' demesi izleyicilerin gözyaşına boğulmasına sebep oldu.

  Karadayı 29.Bölüm Mahir Vurulma Sahnesi

   


Sayfayı Paylaş