Karadayı Dizi Oyuncuları Kimler

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 12 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Karadayı Dizi Oyuncuları ve Karakterleri
  Yeni dizi Karadayı Oyuncuları ve Dizide Oynadıkları Karakterleri Kısaca Tanıyalım;

  Kenan İmirzalıoğlu dizideki karakteri Mahir Kara
  Mahir Kara (Gözü Kara) Ailesinin ve mahallenin göz bebeği, esnafın ve garibanın koruyucusu, delikanlı, mert, zeki ve gözü kara bir adamdır. 35 yaşındaki Mahir Kara, babası Nazif ile kundura yapıp satmaktadır.

  [​IMG]


  Bergüzar Korel dizideki karakteri Feride Şadoğlu (Hakim)
  Feride Şadoğlu (Hakim) Yeni mezun bir hâkim olarak adliyede göreve başlamış ve kendisini yer altı dünyasının karışık olayları içerisinde bulacak olan Feride, her durumda hakkaniyetli davranabilmek için kendisiyle savaşmaktadır.

  [​IMG]

  Çetin Tekindor dizideki karakteri Nazif Kara (Kibar Nazif)
  Nazif Kara (Kibar Nazif) Gözünden sakındığı oğlu; Mahir kadar dik kafalı ve yine en az onun kadar mert bir adamdır. İnandığı değerler için yaşamış ve bu değerler doğrultusunda evlatlarını yetiştirmiştir.

  [​IMG]


  Rıza Kocağolu dizideki karakteri Kibrit Yasin (Komiser)
  Karadayı Karakterlerinden ‘Kibrit Yasin’ Dizide Komiser Karakterini Canlandırmaktadır. Kibrit Yasin (Komiser) Komiser Yasin, heyecanlı, kibirli, sert bir serseridir. Polis okulunu başarıyla bitirmiş, kendisine yer altı aleminde hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

  [​IMG]


  Melike İpek Yalova dizideki Karateri Ayten Alev
  Ayten Alev Mahir’in çocukluk arkadaşı ve sözlüsü olan Ayten, güzel, tutkulu ve hırslı bir kadındır. Hırslarını sadece istediklerini elde etmek için ve de tehlikelice kullanır.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş