Kapatılan Facebook Hesabı Yeniden Nasıl Açılır

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Kapatılan facebook hesabı tekrar nasıl açılır?

  Hesabıma bilgilerimi doğru girdiğim halde giriş yapamıyorum ve karşıma "Hesap Kapatıldı Hesabın kapatıldı. Herhangi bir sorun veya kaygın varsa SSS sayfamızı burayadan ziyaret edebilirsin." Şeklinde bir yazı çıkıyor ne yapmam gerek? Kapatılan facebook hesabı tekrar nasıl açılır? Diyorsanız aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz. Öncelikle neden kapatıldığını anlamanız gerekiyor bu sebepler aşağıdakilerden bir tanesi olabilirmi ? - İsim ve soyisim bilgilerim saçma sapan bilgilerden oluşmaktadır. - Kapatılan facebook hesabımdan kişilere hakaret/küfür içerikli mesajlar yazdım. - Fake hesap açıp milleti kandırmaya çalıştım. - Facebook kurallarına uymayan sayfa açtım. Kapatılma sebebini bulduysanız veya hiç bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız. Öncelikle kapatılan facebook hesabımızı tekrar açtırmak için aşağıdaki linke tıklıyoruz.

  Kapatılan Facebook hesabı tekrar açtırma


  Açılan sayfadaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. E-posta adresiniz: Facebooka giriş yaparken kullandığınız eposta adresiniz. Kapatılan Facebook hesabınızda kayıtlı e-posta adresinden e-posta alıp gönderebiliyor musunuz? : Burada eveti seçiyoruz. Tam Adınız: Kapatılan facebook hesabınız içerisindeki isim ve soyisminiz. Doğum tarihiniz: Kapatılan facebook hesabınınızdaki doğum tarihiniz. İlgili Ek Bilgiler ve Sorular: En önemli kısım burası o yüzden buraya yazacağınız bilgilere dikkat etmeniz gerekmektedir. Ve aynı zamanda buraya yazacaklarınızı Türkçe değil ingilizce yazmanız gerekiyor. Bunun için google translateyi kullanabilirsiniz. Bu bölüme yazılacak örnek bir yazı:

  Merhaba ben xxx, 12.05.2014 tarihinde hesabıma giriş yapmak istediğimde karşıma gelen uyarı ekranında "Hesabınız kapatıldı" şeklinde bir yazı ile karşılaştım. Bundan önce hesabıma 01.06.2011 tarihinde giriş yaptım ve herhangi Facebook kullanım kurallarına uygunsuz bir işlem yapmadım. Facebook hesabımın tekrar incelenmesini gerekirse ip kayıtlarının gözden geçirilmesini rica ediyorum. Kapatılan facebook hesabımının tekrar açılmasını talep ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

  Bu şekilde bir yazı göndermeniz gerekmektedir tabi yazınız ne kadar inandırıcı ve tatlı dille olursa o kadar iyi dönüş ile karşılaşırsınız. Bu işlemi sadece 1 kere yapınız eğer cevap alamazsanız 1 hafta içerisinde tekrar yapınız. Hergün gönderim gibi bir işlem kesinlikle yapmayınız bu sizin hesabınızın tekrar açılmasına değil açılmamasına sebep olur.
   


 2. Nur-u Vuslat Guest

  Merhaba ben Nur 10.11.2016 tarihinde facebook hesabıma giriş yapmak istedim ama giremedim hesabınız kapatıldı diye bir uyarı aldım lütfen hesabımı geri alabilmem için yardımcı olunuz.
   
  Moderatör tarafından son düzenleme: 11 Kasım 2016

Sayfayı Paylaş