Kapadokya Balon Turu Fiyatları

Konusu 'Turkey' forumundadır ve GamZe tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Kapadokya Balon Turu Fiyatları
  Kapadokya Balon Turu Genel BilgileriKişi başı 130 EUR dan başlayan fiyatlarla..
  Sabah 05.00-05.30 arası kaldığınız otelden kendi araçlarımız ile misafirlerimiz alınır ve kalkış alanına getirilirler.

  Kalkış alanında Balonlar hazırlanırken yolcularımıza açık büfe hafif bir kahvaltı verilir. Yolcular bu arada balonun hazırlanışını seyretme imkanı bulurlar. Saat 06.00 civarında balonlar havalanır. Yaklaşık 1000 feet irtifaya çıkılarak gündoğumu ve genel Kapadokya manzarası seyredilir. Daha sonra vadi içlerine inilerek fotoğraf çekimleri için peri bacaları ve vadi manzaraları sunulur.

  STANDART UÇUŞ Uçuşun kendisi yaklaşık 60 dakika sürüyor, ama bu süre muhtelif şartlara bağlı olarak bazen 75 dakikaya kadar çıkabiliyor. Bu sürenin sonunda uygun bir yere güvenli bir iniş yapıyoruz. İnişten sonra yaptığımız geleneksel kutlama partisinde yolcularımıza şampanya kokteyli ile kek ikram ediyor ve kendilerine hatıra olarak, isimlerine yazılmış birer uçuş sertifikası veriyoruz. Daha sonra da tüm yolcularımızı kaldıkları otellere bırakıyoruz. Tüm bu organizasyon otelden alıştan geri bırakılışa kadar yaklaşık 3 saat sürüyor. 06 – 12 yaş arasındaki çocuklara %50 indirim yapılmaktadır. Prensip olarak 6 yaş altındaki çocukları uçuşa almıyoruz, çünkü havalandıktan sonra korkabiliyor veya sıkılabiliyorlar, bu da diğer yolcular için büyük sıkıntıya neden oluyor. Standard uçuş ücreti kişi başı 130 Euro +KDV

  UZUN UÇUŞ; Bu uçuşun Standard Uçuştan temel farkı; önceden belirlenmiş bir kalkış alanı kullanmak yerine, o günün rüzgar şartlarını göz önüne alarak her gün çevredeki 10 farklı kalkış alanından birini seçmemizdir. Uçuşun kendisi yaklaşık 1.5 saat ile 2 saat arasında sürüyor. Bu sürenin sonunda uygun bir yere güvenli bir iniş yapıyoruz. İnişten sonra yaptığımız geleneksel kutlama partisinde yolcularımıza şampanya kokteyli ile kek ikram ediyor ve kendilerine hatıra olarak, isimlerine yazılmış birer uçuş sertifikası veriyoruz. Daha sonra da tüm yolcularımızı kaldıkları otellere bırakıyoruz. Tüm bu organizasyon otelden alıştan geri bırakılışa kadar yaklaşık 3 saat sürüyor. 06 – 12 yaş arasındaki çocuklara %50 indirim yapılmaktadır. Prensip olarak 6 yaş altındaki çocukları uçuşa almıyoruz, çünkü havalandıktan sonra korkabiliyor veya sıkılabiliyorlar, bu da diğer yolcular için büyük sıkıntıya neden oluyor. Uzun uçuş ücreti is kişi başı 180 Euro +KDV dir.

  ÖZEL UÇUŞ
  Bu uçuş, Standard ve Uzun uçuşlara nazaran daha kişisel bir tarzı yansıtır. İsminden de anlaşıldığı gibi sadece size veya sizin grubunuza özel bir uçuştur. Yani sepette sizden başka kimse olmayacaktır.

  Uçuşun başlama saati yaklaşık olarak diğer uçuşlar gibi olacaktır. Ama uçuş süresi tamamen sizin arzunuza bağlıdır. Bu süre yarım saten iki saate kadar değişebilir. Bu uçuşu pek çok özel durum için değerlendirebilirsiniz. Doğum günü, düğün, balayı gibi. Bu uçuşun ücreti, talebin niteliğine bağlı olarak görüşüp anlaşma neticesinde belirlenecektir.
  Detaylı bilgi için tıklayınız...
   


Sayfayı Paylaş