Kanal D Şeref Meselesi Yeni Dizi

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Kanal D'nin Yeni Dizisi Şeref Meselesi

  Başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik'in paylaştıkları “Şeref Meselesi” ilk bölümü ile hayal kırıklığına uğrattı!

  Kanal D'nin merakla beklenen dizisi Şeref Meselesi Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana geldi. Daha yayınlanmadan hayran kitlesini oluşturan dizi kötü bir başlangıç yaptı.

  23 Kasım tarihinde Total'de 1. sırada Fox TV dizisi 'O Hayat Benim', 2. sırada Samanyolu TV dizisi 'Küçük Gelin', 3. sırada TV8'de yayınlanan 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yer aldı.

  AB'de ise 1.'lik Star TV dizisi 'Gönül İşleri'nin, 2.'lik 'O Hayat Benim'in, 3.'lük Kanal D'nin yeni dizisi 'Şeref Meselesi'nin oldu.

  'Şeref Meselesi', ilk bölümüyle Total'de 11. sırada anca yer aldı.

  Yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, çekimlerine Ayvalık’ta başlanan ve İstanbul’un Balat semtinde devam eden dizinin konusu şöyle;

  Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken,Emir Yiğit'in aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve çalışkan bir gençtir. Her ne kadar dünyaları zıt olsa da, birbirine çok bağlı bu iki kardeşin hayatları, dedelerinin ölümünün ardından İstanbul’a taşınmalarıyla başka bir yön alacaktır.
   


Sayfayı Paylaş