Kalp işareti Nasıl Yapılır

Konusu 'Nasıl Yapılır?' forumundadır ve EmRe tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Klavyeden Kalp İşareti Nasıl Yapılır

  Klavyenin tuş takımını kullanarak kalp ♥ işareti yapmak sandığımızdan çok daha kolay arkadaşlar. Yapmamız gereken tek şey, bir parmağımızla Alt tuşuna basılıyken aynı anda 3'e basmamız hepsi bu. Yani Alt + 3 tuş kombinasyonunu ile kalp ♥ işaretini kolayca her istediğinizde yapabilirsiniz. Yalnız 3 tuşuna klavyenin üst satırındaki rakamları kullanarak değil sağdaki tuş takımındaki 3 tuşuna basmalısınız.

  İşte bakın arkadaşlar oldukça kolaymış gerçekten

  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  Dikkat edilecek bir başka nokta ise Alt Gr değil Alt tuşunu kullanmanız gerekiyor. Bir diğer yol ise Karakter Eşlem programını kullanmaktır.

  Not: Bazı arkadaşlar ilk denemede yapamayıp olmuyor gibi sitemde bulunabilirler. Onun için tekrar şu şekilde denemelerini tavsiye ediyorum. Önce ALT tuşuna basın ve ardından num lock açıkken sağdaki tuş takımından 3 tuşuna basıp geri çekiyoruz ve hemen ardından diğer parmağımızı ALT tuşundan çekiyoruz ve kalp işaretinin oluştuğunu görüyoruz.

  Ayrıca aşağıdaki yoluda deniyebilirsiniz arkadaşlar.

  Windows Başlat butonundan "Tüm Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Karakter Eşlem" programını çalıştırın. Buradan istediğiniz işareti bulun ve kopyalayın.
   


Sayfayı Paylaş