Kalıcı Lazer Epilasyon (Permanent Hair Reduction)

Konusu 'Cilt Hastalıkları' forumundadır ve elif tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Kalıcı Lazer Epilasyon (Permanent Hair Reduction)

  LightSheer Diode Laser‘ın dalga boyunun, daha önceki jenerasyon cihazlara göre daha uzun olması (800 nm), ışının daha fazla miktarda kıl köküne ulaşabilmesini ve kıl kökü folikülüne tahribat yapmasını mümkün kılmaktadır. Böylece epilasyon işlemi kalıcı olmaktadır (permanent hair reduction).

  Lightsheer diod lazer epilasyon cihazının diğer lazer cihazlarına göre farkları nelerdir?

  " FDA onaylı: LightSheer, FDA (Food and Drug Administration) onaylı üçüncü jenerasyon diod lazer olup, lazer teknolojisinde günümüzde ulaşılmış en son noktadır. FDA'in "Yalnızca epilasyon amacıyla geliştirilmiş, etkinliği en fazla yan etkisi en az olan kalıcı epilasyon cihazıdır." şeklinde etkinliğine onay verdiği tek cihazdır.turkeyarena.com

  " Esmerlerde Güvenli Epilasyon: LightSheer üstün bilgisayar teknolojisi sayesinde diğer lazerlerden farklı olarak zenciler dahil bronz tenliler ve esmer tenlilerde güvenle kullanılmaktadır.

  " Kalıcı Etkili: LightSheer, spesifik lazer epilasyon amaçlı geliştirilmiş bir cihaz olduğundan dalga boyu epilasyon uygulamalarına göre ayarlıdır. Birçok lazer cihazına kıyasla daha uzun dalga boyuna sahip olduğundan, ışığı daha derine ulaşabilmekte böylece cilt altındaki tüm kıl köklerine ulaşmakta ve dokuya hasar vermek yerine kıl kökünü tahrip ederek kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

  " Gelişmiş Teknoloji: Epilasyon işlemi, cihazın bilgisayar sistemi rehberliğinde yapılmakta, hastanın cilt ve kıl tipine göre ışığın enerjisi ve gönderilme süresi - sıklığı arasındaki ilişki otomatik ayarlanmaktadır.

  " Kısa Sürede Sonuç: LightSheer, bir saniyeden kısa bir sürede yüzlerce kıl folikülünü yok edebilecek teknik kapasiteye sahip bir cihaz olduğundan epilasyon işlemi kısa sürede tamamlanabilmektedir.
  " LightSheer, vücudun tüm bölgelerindeki kıllar üzerinde etkilidir. " Cihazın ucundaki aktif soğutucu safir ucu sayesinde işlem öncesi, sırası ve sonrasındaki rahatsızlıklar en aza indirilmekte ve dokuya zarar verilmesi engellenmektedir.
   


Sayfayı Paylaş