Kakao dan otomobil olur mu?

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Mira Cocoa, Japon üreticilerin tipik kübik tasarım örneklerinden biri,
  Evet olur, neden olmasın? Eğer işin içinde, küçük otomobiller üretmede usta bir oyuncu varsa elbette olur. Bu şirin otomobilin orijinal ismi Mira Cocoa; adı gibi rahat ve ferah, hem de egzotik. Şimdilik sadece Japonya pazarı için üretilen Cocoa, sunduğu eğlence ve konfor ile özellikle bayan sürücülere hitap ediyor.

  [​IMG]

  Tasarım
  Mira Cocoa; basit ve rahat iç tasarımı, sürücülerin iç dünyasını yansıtan zengin renk seçenekleri, sürüşü kolaylaştıran geniş iç hacmi, son teknolojiye sahip üstün sürüş kabiliyeti, eksiksiz güvenlik ve çevre dostu özellikleri ile de ön plana çıkıyor.
  Arkadaş canlısı, modern bir stille bütünleşen sürüş zevki, basit fakat akılda kalıcı içten bir tasarım konsepti, sorunsuzluk ve rahatlık gibi nitelikler Mira Cocoa'da temel özellikler olarak dikkat çekiyor.

  İç mekan
  Aracın iç mekanındaki en dikkat çekici unsursa iç dikiz aynasında bulunan mini ekran. Bu ekrandan sürücü aracın arka alt tamponunda yer alan kameranın görüntüsünü izleyerek, geri manevralarını daha kolay yapabiliyor.

  Performans
  Mira Cocoa 1,530 mm yüksekliği, 1930 mm uzunluğu ve 1345 mm genişliği ile şehir içi trafikte büyük avantaj sağlarken, park yeri problemlerini de ortadan kaldırıyor. Japonya pazarında 2 ve 4 çeker olarak iki farklı seçenekle satışa sunulan Mira Cocoa 58 beygir gücünde motora sahip.
  16.09.2009, Çarşamba
   


 2. OrKuN Well-Known Member

 3. pult Well-Known Member

  Tam japon tarzı bir araç olmuş,eğer gelirse avrupada tutmaz bu araç.

  Bende beğenmedim zaten :)
   
 4. ot-gu Genel Sorumlu

  şehir içi kullanımda harika olur, 58 beygir şehir içi için yeter bence hız yapacak halimiz yok, 2 km lik mesafeye km de 500 TL yakan araçla gitmek var birde km de 70-80 TL yakan araçla gitmek var ama bizim insanımız heybetli arabaları sever bunlar oyuncak gibi gelir maalesef :(

  bu japonlar boşuna zengin olmuyorlarya adamlar hem çalışıyor üretiyor hemde hertürlü israftan kaçınıyorlar tpx bizdede tam tersi yan gelip yatıp olmayan paralarla borçla gelecek nesillere borç yıkarak günümüzü sefa etmek kalıyor heralde :( yaşam tarzlarına bakarak müslüman ülke olmak japonlara daha yakın
   
 5. pult Well-Known Member

  Bu cümle tam yerinde olmuş,güzel tesbittpx
   

Sayfayı Paylaş