Kadınların Hoşlandığı 5 Erkek Tipi

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  5 Erkek Tipi Kadınların Hoşlandığı
  İşte Size Kadınların Hoşlandığı 5 Erkek Tipi

  1- Bay Romantik İsyankar
  Genelde her buluşmaya elinde bir demet çiçekle gelen tiplerdir. Cinsimizin yumuşak yanını kadınlara ispatlamak istercesine naziktiler. Ayışığında ani bir öpücükle kadınları kendilerine bağlamayı bilirler. Bu arkadaşların zayıf yönleri aşk kelimesinin kendisine aşık olan idealistler olmalarıdır. Uzun vadede yaşanan problemler yıpratıcı olabilir.

  2- Bay Sofistike
  Şık giyinir pahalı restoranlarda yemek yer. Oturmasına konuşmasına dikkat eder ve bir ortama girince hemen dikkat çekmeyi başarır.Üzerinde toplanan ilginin farkındadır ve bunu iyi yönetir. Aile babası olma potansiyeli sıfıra yakındır.

  3- Bay Tecrübeli
  Kadınların en çok hoşlandığı erkek tiplerinden birisi. Yılların tecrübesiyle hareket eder ve bir kadını mutlu etmeyi çok iyi bilir. Kısa vadede kadınları tatmin etmeyi çok iyi becerse de uzun vadede bel bağlanan tiplerden değillerdir. Çünkü öyle ya da böyle yaşları geçmiştir bir kere.

  4- Bay Erkek Adam
  Kadınların çantasını taşır adeta bir badigard gibidir. Göğsündeki kıllarla gurur duyan erkek tipidir. Her kadın maçolardan hoşlanır ve bu tip erkeklerde maçoluk standart olarak gelir. Romantik yanları pek güçlü olmadığı için ağladıkları tek şey genellikle tuttukları takımın yenilmesidir.

  5- Bay Ortam Çocuğu
  Bu tip erkeklerin en büyük özelliği sosyal ortamlarda odak noktası olmalarıdır. Gelişmiş bir mizah anlayışları olduğu için umulmadık anlarda şakalar yaparak ortamı sıcak tutmayı bilirler. Kadınlara iyi vakit geçirmeyi vaat eden türdendirler. Daima ilgi odağı olma isteği de zaman zaman çekilmez boyutlara ulaşabilir.
   


Sayfayı Paylaş