Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Kadınları Mutlu Edeceğim Derken Yok Olmayın :)

  Kadınları anlık mutlu etmek kolayda sürekli mutlu etmek vay halinize. Onun için ya belirli anlarda mutlu etmeyi seçeceksiniz yada onun kulu kölesi olarak sürekli mutlu etmeyi, tercih sizin.

  Sürekli mutlu etmek için
  Bir defa yaşı kaç olursa olsun her kadını, “hiç büyümeyen bir küçük kız” gibi kabül etmek gerekir. O kızı ne kadar çok severseniz, ne kadar çok mutlu ederseniz, o kadını da o kadar mutlu edersiniz.

  Önce bu küçük kız neleri sever, nelerden hoşlanır bir düşünün. Ona göre davranın.

  Bir de unutmayın, küçük kızlar hep beğenilmek, ilgi görmek isterler. Güzel olduklarını duymaya bayılırlar. Kendilerine prensesmiş gibi davranılmasını beklerler. Küçük kızlar hep prenses olmayı hayal ederler. Sürprizlerden hoşlanırlar. Biraz şımartılmak isterler. Sevilmek ve sevildiklerini hep duymak isterler. İltifata doymazlar.

  Anlık mutluluklar için
  bazıları mutlu olmak için para önemlidir diyecekler. Evet, para önemlidir. Ama kadınlar, para için erkekleri sevmezler. Para sadece geçici mutluluklar verir. Evet, kadınlar hediye almayı severler. Paranız varsa hediye alın tabi ki.


  Hediyelerde alsanız arkasında tavırda yapabilirler onun için anlık ve sürekli mutlu etmeyi dengelemekte gerekir bazen

  Denge için;
  Kadınların sadece hediyeyle mutlu olmasını beklememek lazımdır. Hediyenin yanına sevginizi katmazsanız inanın hanımınız için o hediyenin bir değeri yoktur.
   


Sayfayı Paylaş