Kadınları Güldürmenin Yolları

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Kadınları Güldürmenin Yolları Alıntı

  Bir keresinde, Tibetli bir keşişle işkence hakkında konuşuyordum. Bana, bir insanın ağzının içine verilen elektriğin, bütün dişlerini dökebilecek bir kuvvete sahip olduğunu söylemişti. Çok üzülmüştüm.

  Ancak sonra, bu üzücü olayın üzerine bana komik bir öykü anlattı. Üzüntünün ardından, neşem yerine geldi; bu, gerginlikten sıyrılmamı sağladı. Kahkahalar, bana ilaç gibi geldi.

  Güzel bir kadın üzerinde çalışmaya başladığınızda, bu keşiş gibi davranmanız şarttır. Yani gerginlikten sıyrılması için, ona yardım etmeniz gerekir. Ancak bunu yaparken, çok saygılı ve düşünceli bir yol izlemenizde fayda var.

  Onunla mücadele etmediğinizi, herhangi bir şey kanıtlamaya çalışmadığınızı fark ettirmelisiniz. Benim kadınlardan öğrendiğim şey, onlara doğru şekilde yaklaşmak gerektiğidir. Mesela bir keresinde, Adri-ana Lima’ya, biraz daha uzun şeyler giymesini önermiştim. O da, yolculuklarda erkek şortu giymeyi tercih ettiğini söylemişti. Biraz kendini savunur bir hâldeydi. Dolayısıyla, kadınların karşısında biraz saf görünmenizde fayda var.

  2009 ABD Güzellik Kraliçesi Katle Stam, tacını takmama müsaade etmemişti; ancak, tacının kippa’ya benzediğini ifade ettiğimde, haklı olduğumu kabul etmişti. Gördüğünüz gibi, saçmalamanın sınırı yok! Doğal olduğunuz sürece, durumu ne kadar abarttığınızın bir önemi yok. Kaygılanmayın, rahat olun ve onu güldürmek için karşınıza çıkan her fırsatı değerlendirin. Hatta sadece güldürmekle yetinmeyin, mest edin.

  Peter Martin
   


Sayfayı Paylaş