Kadınları Cezbetmenin 8 Yolu

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ot-gu tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Bayanları Cezbetmenin 8 Yolu

  Kadınları etkilemek aslında abartıldığı kadar zor değildir. Bazen bir tebessüm bazen doğru bir yaklaşımla hayatınızın kadını ile birlikte olabilirsiniz. İşte kadınları etkilemenin sırları;

  1) Gününün nasıl geçtiğini sorun: Ona yemekten sonra gününün nasıl geçtiğini sormanız, değer verdiğinizi göstermenizle eş değerdir.

  2) Sorularla bunaltmayın: Sizi birbirinize yakınlaştıracak birkaç sorudan sonra artık ilgi duyduğunuz konulardan bahsetmek, flört etmek, güzel bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

  3) Mesajlaşmak yerine konuşun: Birlikte geçirdiğiniz günün ertesinde onu aramanızı bekleyecektir. Bir erkek olarak 350 karakterde duygularınızı anlatabiliyorsanız anlatın. Hazır mesajlar ya da kalıplaşmış sözlerle cevap vermeyin. Duygularınızı anlatırken gülücük simgelerini kullanmayın. Çoğu ilişki "; )" türü işaretler yüzünden başlamadan bitiyor. En iyisi siz onu geri arayın.

  4) Pinti olmayın: Buluşmalarınızda sinema bileti alma, taksi parası ödeme, cafe'de hesabı ödeme zamanı geldiğinde cimri davranmayın.

  5) Çantasını taşıyın: Çantası ağırsa çantasını taşımaktan çekinmeyin. Bir yere girerken ilk olarak onun geçmesini bekleyin. Kaldırımın yola bakan tarafından siz yürüyün ancak tüm bunları aptal durumuna düşmeden yapın.

  6) Onu beğendiğinizi gizlemeyin: Bir kadın sıkı bir el tutuşması, tutkulu sohbetler, kendi üzerinde gezinen istekli bakışlar görmek ister. Beğendiğinizi kelimelerle ifade edemiyorsanız, beden dilinizle ifade edin.

  7) Eski ilişkilerinizden bahsederken dikkat: Ona eski kız arkadaşınızdan bahsetmeniz gerekiyorsa, dikkatli kelimeler seçin. Çok fazla detaya girmeyin. Eski sevgilinizi kötülemeniz de, çok övmeniz de ilişkiniz açısından belki başlarda değil ama ileriki zamanlarda tartışmalara neden olabilir.

  8) Onu neden beğendiğinizi söyleyin
  : Neden onun arkadaşlarından, işinden, evinden, sofrasından hoşlandığınızı anlatın. Hiçbir kadın erkeğinin gözünde sıradan olmak istemez. Onda beğendiğiniz farklılıkları söylemeniz hoşuna gidecektir.
   


Sayfayı Paylaş