Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Bitkisel Tedavi

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve selintan41 tarafından 1 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. selintan41 Member


  Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Bitkisel Tedavi alanında kullanılan bir çok bitkisel karışım vardır ve günümüzde yaşam koşulları nedeniyle bu sorununun artmasıya oldukça çok tüketilir olmuşlardir size bir çok farklı bitki karışımları öneri olarak getirilebilir.Ben sadece işinize yarayacak olanları önem sırasına göre yazacağım

  1-Ginsengli Bayan Macun

  Bu macun aslında çok eskiden beri kullanılan bir macundur ve bu konuda 1 numaradır.İçeriği Ginseng keçi boynuzu ve bir çok karışımdan oluşur ve oldukça etkilidir.

  Kullanımı:Kullanan kişi Kilolu değil ise sabah ve akşam yemeklerden sonra eger kilo problemi var ise yemeklerden 30dk. Önce 1 tatlı kaşığı olarak alınmalıdır.

  Faydaları:Kemik erimesi saç dökülmeleri kansızlık iştahsızlık cinsel isteksizlik kısırlık hallerinde yaşlanmayı durdurucu olarak kullanılır.

  2-Kuru İncir,ve İğde Çiçeği

  Hazırlanışı ve Kullanım Şekli: Bu işlemi, Mayıs ve Haziran aylarında yapmanız gerekir. Çünkü, iğde çiçeğini ancak o dönemde bulabilirsiniz. Aktardan kuru halde aldığınız iğde çiçeği olmaz. Kuru İncirin için açın. İçerisine 7 adet İğde çiçeğini koyun. Sabah, öğlen, akşam ve gece yatmadan önce, 1 er adet bu şekilde hazırlanmış incir ve iğde çiçeğini yiyin. Günde 4 adet incir ve 28 adet iğde çiçeği yenilmeli. 1 Haftad sonra, kendinizdeki değişime inanamayacaksınız.
   


Sayfayı Paylaş