Kader Sayınız ile Kişilik Analizi

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  İsim ve soyadımıza göre numeroloji ile kader sayısı hesaplama
  İsim ve soyadınızı yan yana yazın. Altına harflerin rakamsal değerlerini yazın ve rakamları yan yana toplayın ta ki tek rakam çıkana kadar. Yalnız elde ettiğiniz sayı 11 veya 22 ise toplamayın. 11 ve 22 sayılarının özel anlamları bulunmakta.

  Doğum tarihinize göre hesaplama
  Doğum gününüzü, ayınızı ve senenizi rakamsal değerleri ile yan yana yazarak toplayın. Örneğin:16/04/1978 doğum tarihi olan birisinin 1+6+4+1+9+7+8=36 3+6=9 kader sayısı 9 oluyor.
  • Sayı değeri 1 olan harfler: A – J – S
  • Sayı değeri 2 olan harfler: B – K – T
  • Sayı değeri 3 olan harfler: C – L – U
  • Sayı değeri 4 olan harfler: D – M – V
  • Sayı değeri 5 olan harfler: E – N – W
  • Sayı değeri 6 olan harfler: F – O – X
  • Sayı değeri 7 olan harfler: G – P – Y
  • Sayı değeri 8 olan harfler: H – Q – Z
  • Sayı değeri 9 olan harfler: I – R
  [​IMG]

  1 sayısının kişiliği: Öncü
  Yaratıcılık, bağımsızlık, özgünlük, yüksek ego 1 sayısını anlatan karakterdir. Aynı zamanda doğal bir liderdir. Hırslı bir kişiliğe sahiptir. Özellikle kariyer yaşantısında aşırılıklardan, hükmedici davranmaktan ve acelecilikten kaçınmalısınız.

  2 sayısının kişiliği: Yardımsever
  Sezgisel yeteneği, tasarım ve kavrama özellikleri gelişmiştir. Olaylara karşı aşırı duyarlıdır. Bu insan sevgi dolu, barış yanlısı, eleştirici ve ideal bir ortaktır. Detaylara gereğinden fazla önem vermekten ve yalnız kalmaktan kaçınmalısınız.

  3 sayısının kişiliği: Seçici
  Sanat kabiliyeti yüksek, sosyal kişiliğe sahip, dostlu canlısı, yüzeysel bakışa sahip kişilerdir. Bu insan dışa dönüktür. Hayatı ve eğlenceyi sever. Yaratıcı ve duyarlıdır. Rutinden hoşlanmazlar. Kendilerini disipline etmeyi öğrenmeliler.

  4 sayısının kişiliği: Kuralcı
  Pratiklik, uygulayıcılık, güvenirlik, bükülmezlik, sağlamlık onları çok iyi tanımlar. Sıkı çalışırlar. Her koşulda başarmayı isterler. İçten davranmayı ve arkadaş olabilmeyi öğrenmeleri gerekir.

  5 sayısının kişiliği: Yazıcı
  Özgürlük, uyumluluk, gezginlik, değişkenlik, erotizm onları anlatır. Cesur, yürekli ve ikna edici bir kişiliktir. Güzel şeylerden ve bunlara sahip olmaktan hoşlanır. Can sıkıntısından fazla etkilenir. Kolayca amacından sapacak bir kişiliği vardır. Bu konuda kendini geliştirmesi gerekir.

  6 sayısının kişiliği: Öğretmen
  Sorumluluk duygusu gelişmiş, anlayışlı, her işe karışmak isteyen, kıskanç yapıları vardır. Sıcak, koruyucu ve mutlu bir kişiliktir. Güvenilir ve sağlam yapıya sahiptirler. Sevdiği insan için her türlü fedakarlığı yaparlar ve aşkı önemserler. Kendini aşırı kötümser hissetmekten ve başkaları tarafından istismar edilmiş duygusundan acilen arınmalıdırlar.

  7 sayısının kişiliği: Mistik
  Ruhsallık, zihni analizcilik, zeka, eleştiricilik, sır saklama ve baskıcılık. Derin bir düşünürdür. Ruhsal meyillidir. Eksantrik ve değişkendir. Soğuk ve mesafeli durmaktan kaçınmalıdır. Yalnızlıktan ve iyi şeylere sahip olamama duygusundan arınmalıdır.

  8 sayısının kişiliği: Sanatçı
  Yöneticilik yetenekleri, organizasyon yeteneği, güçlülük, maddi ve adil yönleri gelişmiştir. Güçlü, kararlı ve sonuca odaklanan bir kişilik sergilerler. Para ve maddi konularda başarılıdırlar. Amacının karşısında gördüğü insanlar için duygusuz davranma meylinden arınmalıdırlar.

  9 sayısının kişiliği: Metafizikçi
  Sanat yetenekleri yüksektir. İnsancıl, romantik, duygusallık, israf ve konfor kelimeleri onları tanımlar. Sezgili, duyarlı ve yaratıcı kişilik sergilerler. Dünyaya kendini kanıtlamak için sürekli kendi ile savaş halindedirler. Kötü alışkanlıklarından kurtulmak ve hayatın küçük detaylarından fazla etkilenmemek için çalışmalıdırlar.

  11 sayısının kişiliği: Meraklı
  Sezgi gücü, ülkücülük, keşif yeteneği, duyarlılık, fanatik yapı kişilikleri ile oldukça örtüşmektedir. Hayalci ve öngörülü özelliğe sahiptirler. Sanatkardır. Bilinç üstü yetenekleri gelişmiştir. Çok gergin ve aşırı duyarlı olmaktan kaçınmalıdırlar. Meraklı yönleri kendilerini yıpratmalarına neden olur.

  22 sayısının kişiliği: Maddiyatçı
  İdealist, maddi alanda üstünlük, çabuk zengin olabilen, saldırgan yapıya sahiptirler. Amacına bağlı ve pratik bir tutum sergilerler. Global düşünme tarzını ortaya koyarlar. Geleceğe bağlı, planlara bağımlı yaşamaktan sakınmalıdırlar.

  Kaynak: Falyorumu.com
   


Sayfayı Paylaş