Kabak Koyu Konaklama, Nerede Kalınır

Konusu 'Fethiye' forumundadır ve GamZe tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Kabak Koyunda Nerede Kalınır

  Kabak Vadisi 1. derecede doğal sit alanı, 3. derecede tarihi sit alanı olmasından dolayı çevrede yapılaşma yasaklanmıştır. Bu yüzden Kabak Vadisi'nde konaklamalar doğal ve ekolojik yaşam kamplarında yapılmaktadır.

  Kabak Koyunda birkaç kamp alanı bulunmaktadır. Bu kamp alanlarında ağaç evlerde, kampın çadırında ya da kendi çadırınızda kalabilirsiniz. Kamplarda kalış ücretlerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Fakat bunlardan çok fazla birşey beklemeyin. Zaten ortamın doğallığı karşısında şehirde olduğu gibi her dakika tıkınma ihtiyacı da hissetmeyeceksiniz. Kamp alanlarına su ve elektrik ulaştırılmış. Fakat klima gibi lükslerin olmadığını söyleyelim. Su da vardır var olmasına ama emin olun doya doya duş yapacak kadar bol değildir.

  Fethiye Kabak Koyu'nda otel bulamazsınız belki ama eğer doğayı seviyorsanız, çadırınızı kapıp buraya gelip konaklayabilirsiniz. Çadırı olmayanlar da unutulmamış tabi. Kabak Koyu'nda birçok kamp alanı var. Üstelik duş ve tuvaletleri de mevcut...

  Kabak Koyu otelleri, daha çok bungalovlardan oluşuyor. Ağaç evlerde, asma katta bulunan yataklarda yatıyor, sahildeki ağaçlara kurulu hamaklarda sallanıyorsunuz. Doğada egzoz kokusu olmadan, mavinin ve yeşilin içinde vücudunuzun dinlediğini hissediyorsunuz.

  Kabak Koyu otellerinin sakın konfordan uzak olduğunu düşünmeyin. Çünkü her şey sizin dinlenmeniz için yapılmış, modern eşyalardan oluşuyor. Yapay ve sağlığa zararlı şeyler bulmanız da bir o kadar zor.

  Tatilinizi doğanın kucağında geçirmek istiyorsanız Kabak Koyu'na doğru yola çıkmalı ve geç kalmadan ahşap evlerden birini rezerve ettirmelisiniz. Eğer geç kaldıysanız da dert etmeyin, çadırınızı alın yanınıza ve çıkın yollara...
   


 2. akmehmet New Member

  Kalınacak bir otel varsa oda Lissia hotel dir bence.
   

Sayfayı Paylaş