İzmir Autoshow 4 Kasım da açılıyor

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  İzmir Autoshow Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı, 4-9 Kasım günlerinde meraklılarıyla buluşacak. Otomotiv dünyasının devlerini İzmir'de buluşturacak Fuara Chery, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes, Nissan, Peugeot, Renault, Suzuki, Toyota gibi dünyanın önemli otomobil markaları ve bu markaları pazarlayan firmalar katılacak.

  [​IMG]

  İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen'in yazılı açıklamasına, gelecek yıla ilişkin son model otomobil ve hafif ticari araç markalarının sergileneceği fuarı ziyaret edenlerin, otomobil dünyasının en yenilerini görme, haklarında detaylı bilgi edinme, karşılaştırma ve satın alma olanağına kavuşacakları belirtildi.

  Fuar ziyaretçileri, alkollü araç kullanımı etkisi veren Alkol Gözlüğü ve Araç Simülatörünü test etme olanağını da bulacaklar.

  İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, şunları kaydetti: "Global ekonomik kriz, otomotiv sektörünü de etkiliyor. Buna rağmen sektör temsilcilerimizle güçlerimizi birleştirerek, birbirimize destek oluyoruz. Krizden çıkışın yolu tanıtımı artırmak ve yeni pazarlara ulaşmaktan geçiyor. İnanıyorum ki, kriz döneminde fuarların önemi daha da ortaya çıkacak. İzmir Autoshow'un katılımcılarımıza kazanç, ziyaretçilerimize heyecan.........
  31.10.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş