İyi Geceler Msj

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Aşkım sevgim dile geldi, sana yapacağım en güzel sürprizlerle gecenin yıldızı olacağım. İyi geceler en yakın arkadaşım.

  Ay olsam güneş olsan her gün senin ışığını görmek için beklesem. Sen gökyüzümsün sensiz olamam iyi uykular güzelim.

  Bal, tatlı, miss kokulu sevdiğim iyi geceler.

  Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak…

  Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

  Beyaz bir güvercinin gecenin karanlığında sana gönderiyorum parıldayan kanatlarında tatlı bir öpücük seni bekliyor iyi geceler.

  Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

  Dünyanın en güzel kızı uykulara dalmadan ona iyi geceler dilemek isterim.

  Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

  En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular arkadaşım

  Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

  Gecelerin en güzel dostuna iyi geceler dileyerek onu uykulara gönderiyorum.

  Gecenin güzelliği dostun muhabbeti ile olurmuş yaşattığın gece için sağ olasın dostum.

  Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

  Günün birinde yanında olduğumu göreceksin sevgi dostum daima senin yanında olacağımı bil iyi geceler.

  Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

  Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi...

  Hayatımdaki en degerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

  Hep aklımdasın, aklımda olmadığı bir anım dahi olmadı gecenin güzelliğinde düşüncelerin galaksiler arasında görülüyor iyi geceler değerlim.

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  İyi geceler canım sıcak ellerini yüzümde hissederek en tatlı uykulara dalmak isterim.

  Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım

  Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derın uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku cok tatlı derler ben senı tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum bırtanem iyi geceler

  Rüyalara son verdim bu gece uyumuyorum en derin gecelerde seni düşüneceğim canım arkadaşım.

  Rüyalarımın gerçeğisin hayalimin ta kendisi olan köylü kızı iyi geceler.

  Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin.iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

  Sana bin bir gece masallarında olduğu gibi masallar anlatmak isterim. Gözlerini kapak ve saçlarının parmaklarım arasında dolaştığı hayal ederek dinle beni sevgilim.

  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim

  Sevdiğiniz arkadaşlarınıza yazabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajları burada arkadaşlar.Arkadaşlarınıza güzel bir iyi geceler mesajı yazmak için sayfamızdaki mesajlardan yararlanabilirsiniz.İyi geceler sözleri Arkadaşa.

  Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

  Uyurken görmek isterim sevdiğimi, ay yüzlü olduğuna bir kez daha şahit olacağım iyi geceler.

  Yatagına uzandıgında ıstedıgın butun gusellıkler senın olsun..vede duygularını paylasacak bırıne ıhtıyac duyarsan ben burdayım herzmn ASKIMM tatlı ruyalar

  Yıldızlar arasında arama beni daima yanındayım sevgilim iyi geceler.

  Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

  Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

  Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
   


Sayfayı Paylaş