İyi Geceler Arkadaşım Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  * Aşkım sevgim dile geldi, sana yapacağım en güzel sürprizlerle gecenin yıldızı olacağım. İyi geceler en yakın arkadaşım.

  * Ay olsam güneş olsan her gün senin ışığını görmek için beklesem. Sen gökyüzümsün sensiz olamam iyi uykular güzelim.

  * Bal, tatlı, miss kokulu sevdiğim iyi geceler.

  * Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak…

  * Beyaz bir güvercinin gecenin karanlığında sana gönderiyorum parıldayan kanatlarında tatlı bir öpücük seni bekliyor iyi geceler.

  * Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  * Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

  * Dünyanın en güzel kızı uykulara dalmadan ona iyi geceler dilemek isterim.

  * Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

  * En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular arkadaşım

  * Gecelerin en güzel dostuna iyi geceler dileyerek onu uykulara gönderiyorum.

  * Gecenin güzelliği dostun muhabbeti ile olurmuş yaşattığın gece için sağ olasın dostum.

  * Günün birinde yanında olduğumu göreceksin sevgi dostum daima senin yanında olacağımı bil iyi geceler.

  * Hep aklımdasın, aklımda olmadığı bir anım dahi olmadı gecenin güzelliğinde düşüncelerin galaksiler arasında görülüyor iyi geceler değerlim.

  * Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  * İyi geceler canım sıcak ellerini yüzümde hissederek en tatlı uykulara dalmak isterim.

  * Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım

  * Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  * Rüyalara son verdim bu gece uyumuyorum en derin gecelerde seni düşüneceğim canım arkadaşım.

  * Rüyalarımın gerçeğisin hayalimin ta kendisi olan köylü kızı iyi geceler.

  * Sana bin bir gece masallarında olduğu gibi masallar anlatmak isterim. Gözlerini kapak ve saçlarının parmaklarım arasında dolaştığı hayal ederek dinle beni sevgilim.

  * Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  * Sevdiğiniz arkadaşlarınıza yazabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajları burada arkadaşlar.Arkadaşlarınıza güzel bir iyi geceler mesajı yazmak için sayfamızdaki mesajlardan yararlanabilirsiniz.İyi geceler sözleri Arkadaşa.

  * Uyurken görmek isterim sevdiğimi, ay yüzlü olduğuna bir kez daha şahit olacağım iyi geceler.

  * Yıldızlar arasında arama beni daima yanındayım sevgilim iyi geceler.

  * Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
   


Sayfayı Paylaş