İstikbal Yatak Çeşitleri

Konusu 'Ev Tekstil' forumundadır ve ot-gu tarafından 14 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  İstikbal Yataklar
  Yepyeni İstikbal ev tekstil modelleri, bu sezonki İstikbal yatakları, çok beğenilen ev tekstil ürünleri, en çok beğenilen İstikbal yatakları...

  İdeal Comfort Yatak
  Tek yatakta çifte rahatlık... Ideal Comfort
  - Eşinizle aynı yatakta yattığınız halde o deliksiz bir şekilde uyurken sizin uykunuz sıklıkla bölünüyor mu? O güne zinde bir şekilde başlarken siz sabah uyandığınızda bel ve sırt ağrısından mı şikayet ediyorsunuz? Ya da siz bebekler gibi uyurken sizden daha kilolu eşiniz bir türlü rahat edemiyor mu?
  İstikbal'in "kişiye özel" rahatlık sunan yepyeni serisi ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor.
  - Oksijen Terapi ile geliştirilen Ideal Comfort yatak, bir yanı sert, diğer yanı yumuşak yapısı ile aynı yatakta kişiye özel iki farklı rahatlık sunuyor.
  - Bir yanı sert diğer yanı yumuşak yapıdaki Ideal Comfort, farklı uyku ihtiyaçlarına tek yatakta çözüm sunuyor. Yay teknolojisinin yanı sıra ekstra rahatlık sağlayan iki bölgeli Torba Yay Sistemi yatağın iki bölgeli yapısını detekliyor. Vücudun doğal pozisyonda kalmasını sağlayarak omurga için en sağlıklı uyku ortamını oluşturuyor.
  - Ideal Comfort yatağın bir başka özelliği ise Oksiyen Terapi Teknolojisi ile geliştirilmi kumaşı. Bu özel kumaş, ortamdaki oksijen miktarını artırmaya yardımcı oluyor. Kan dolaşımını düzenleyerek yorgunluk hissinin azalmasına etkisi olan bu özellik daha kaliteli bir ortamda, daha dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlıyor.
  - Ideal Comfort yatağın üst yüzündeki pedi uyku konforunun yanı sıra ekstra kullanım rahatlığı ve örgü kumaşı sayesinde hijyenik bir uyku ortamı sunuyor.
  - Kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri kenar destek süngerleri ile güçlendirilen Ideal Comfort yatak, oturma ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

  [​IMG]

  İdeal Form Yatak
  Kişiye özel ideal uyku için... İdeal Form
  - Oksijen Terapi ile geliştirilen Ideal Form yatak, bir yanı sert, diğer yanı yumuşak yapısı ile aynı yatakta kişiye özel iki farklı rahatlık sunuyor.
  - Ideal Form'da ekstra rahatlık sağlayan iki bölgeli Torba Yay Sistemi yatağın yapısını destekliuor ve omurga için sağlıklı uyku ortamını oluşturuyor.
  - Ideal Form yatağın Oksijen Terapi teknolojisi ile geliştirilmiş kumaşı ortamdaki oksijenin negatif iyon yoğunluğunu artırmaya yardımcı oluyor. Kan dolaşımını düzenleyerek yorgunluk hissinin azalmasına etki ediyor.
  - Kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri kenar destek süngerleri ile güçlendirilen Ideal Form yatak, oturma ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

  [​IMG]

  Perform Yatak
  Rahatlığın kişiye özel adresi... Perform
  - Farklı uyku ihtiyaçlarında, farklı kilolarda olan kişileri için aynı yatakta en iyi uykuyu sunmak üzere geliştirilen Perform, sizin isteğinize uygun olarak üretiliyor.
  - Farklı kilolardaki çiftler için çökmeleri, bozulmaları önleyen yapısıyla deliksiz bir uyku sağlıyor. Üstelik uzun yıllar boyu en iyi performansla kullanabilecekleri bir yatak alternatifi sunuyor.
  - Kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri Borderex Ekstra Destek Sistemi ile güçlendirilen Perform yatak, oturma ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı dayanıklıdır.

  [​IMG]

  Stress Less Yatak
  İstikbal’in Stress Therapy teknolojisiyle ürettiği yarı ortopedik yatağı Stress Less, stresten uzak, konforlu bir uyku sunuyor.
  Statik elektriği azaltmak için... Stress Less
  Anti-statik kumaş
  Stress Less yatak yüzeyinde kullanılan kumaş, Relaxtic apre ile kaplıdır. Yatağın, stresi azaltmaya yardımcı olmasını sağlar. Stress Less yatağın anti-statik kumaşı, bilimsel araştırma yapan resmi kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.
  Ekstra konfor sağlayan ped
  Stress Less yatağın üzerindeki ped, ekstra yumuşak yüzeyi ile size benzersiz bir rahatlık ve kesintisiz bir uyku sağlar.
  Bonel yay sistemi
  Orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir. Yatak teknolojisinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Kolayca deforme olmaz, kalitesini yıllarca korur.

  [​IMG]
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  SL Optimal Yatak
  Ultra ortopedik yapısı ve SL kesintisiz yay sistemi sayesinde uyku konforu arayanlar için mükemmel bir yatak.
  Vücudunuza tam destek için... SL Optimal
  Özel viskonlu, jakarlı kumaşı, rahatlığının en önemli sebeplerinden biri. Yatağın üzerindeki Thermofelt sert keçe, ağırlığın tüm yüzeye eşit olarak dağıtılmasını sağlıyor. Anti-alerjik ve anti-bakteriyel elyafı sayesinde rahat ve güvenilir bir uyku sunuyor. Deformasyona karşı özel ısı işlemi uygulanmış yay karkası ve konforu artıran sünger plakası, aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatıyor.

  [​IMG]

  Ultraform Yatak
  Viscolex teknolojisiyle geliştirilmiş Ultraform yataklarda, vücudun ağırlığı tüm yüzeye eşit olarak dağıtılır.
  Vücuda tam destek için... Ultraform
  Ultraform, yatağının tam ortopedik ve bonel yay destekli olmasını tercih edenlere mükemmel bir uyku ortamı sağlıyor. Ultraform’da sağlıklı ve rahat bir uyku için vücuda tam uyumlu Viscolex süngerin yanı sıra bir de gelişmiş yay sistemi yer alıyor. Vücut yay desteğiyle korunur, sağlıklı ve huzurlu bir uyku sağlanır.

  [​IMG]

  Biomagic Yatak
  Elektromanyetik dalgalardan korunmak için... Biomagic
  Biomagic, İstikbal’in geliştirdiği Biotech uyku teknolojisiyle üretilen yataklardan biri. Üst katmanındaki anti-statik kumaş sayesinde vücuttaki statik elektriğe etki ederek stresi azaltmaya yardımcı oluyor. Ara katmanda yer alan Biocare kumaş ise elektromanyetik dalgaları %98.5 oranında engelleme özelliğine sahip. Storex yay sistemiyle ortopedik olarak da desteklenmiş Biomagic, rahat ve sağlıklı bir uyku için gereken bütün özellikleri bir arada sunuyor.

  [​IMG]

  Clima Trio Yatak
  Üç bölgeli ideal uyku için... Clima Trio
  - İyi bir uyku için yatağınız omurga sağlığınızı en iyi şekilde desteklemeli, başta bel ve sırt bölgesi olmak üzere tüm vücudun uyku boyunca en doğru pozisyonda kalmasını sağlamalıdır.
  - Size en iyi uykuyu sunmak için geliştirilmiş tam ortopedik Clima Trio yatak, farklı sertlikte yüzeylere sahip üç bölgeli yapısıyla vücudunuza en iyi şekilde uyum sağlar.
  - Üstelik ısıya duyarlı Clima Tech teknolojisi sayesinde vücut sıcaklığınızı uyku boyunca dengede tutmaya yardımcı olur, dört mevsim konforlu bir uyku sunar.

  [​IMG]

  Orgaflex Yatak
  İstikbal’in uykusunu doğal ve sağlıklı bir ortamda almak isteyenler için Orgatech teknolojisi ile geliştirdiği, benzersiz bir yatak.
  Doğanın kucağında uyumak için... Orgaflex
  Organik pamuk esaslı dış yüzey
  Orgaflex’in tamamen doğal yöntemlerle yetiştirilen organik pamuk esaslı kumaşla kaplı dış yüzeyi, doğal ve sağlıklı bir uyku ortamı sunuyor.
  Bonel yay sistemi
  Orgaflex, yine İstikbal teknolojisi ile zel olarak geliştirilen 6 spirli bonel yay sistemi sayesinde omurga için ekstra rahatlık ve konforlu uyku ortamı sağlar.

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş