İstikbal Mutfak Dolapları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  İstikbal Mutfak Dolapları

  İstikbal firması her yönü ile kaliteyi yakalamış başarıya ulaşmış geniş kitlelere hitap eden bir marka olmuştur. Her zevke ve her mekana uyan mobilya tasarımları ile uygun fiyat politikası ile milyonların kalbini kazanmıştır. İstikbal mutfak modellerinde de çığır atlamış binbir çeşit renk ve tasarımları ile görenleri büyülemektedir.

  Mutfağınızın şeklini değiştirecekseniz ya da tasarımını yenileyecekseniz görselliğine ve işlevli oluşuna dikkat ederek dekorasyon yapınız. Özellikle hanımların daha çok mutfakla içli dışlı olmaları nedeniyle onlara uygun ve rahat edebilecekleri mutfak modelleri daha kullanışlı olacaktır.

  Yemek pişirirken olsun çoğu zamanınız mutfakta geçmektedir. İstikbal mutfak bunu düşünerek sizlere hem kullanışlı hem de şık mutfak modelleri ile harika bir ortam yaratmaya geliyor.

  Uygun fiyatları kolay ödeme seçenekleri ile İstikbal’in en şık mutfak modelleri sizlere sunuyoruz. İstikbal mutfak modelleri ile mutfağınıza bir renk bir güzellik gelecek mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz.

  Arte Mutfak
  [​IMG]

  Elegance Mutfak
  [​IMG]

  Gent Mutfak
  [​IMG]

  Karat Mutfak
  [​IMG]

  Natura Mutfak
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Nemo Mutfak
  [​IMG]

  Avangard Mutfak
  [​IMG]

  Alegra Mutfak
  [​IMG]

  veronica mutfak
  [​IMG]

  veronica mutfak
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş