İşte Karşınızda Yeni Hotmail!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 5 Ekim 2011 başlatılmıştır.

  1. GuNaHKaR Well-Known Member


    Son birkaç yıldır hotmail hesabı aldıgımı hatırlamıyorum ama eski hesaplarımızıda koruyoruz bu arada. Onlardan da tamamen vazgeçmiş degiliz. Hala yahoo mail adresimi bile tutuyorum. Nede olsa ilk göz ağrılarımız ama artık onlarında kendilerini yenileme zamanı geldide geciyor. İşte yahoo'dan sonra yenilik zamanı hotmail'de. Microsoft, beklendiği üzere Hotmail üzerindeki çalışmalarını yoğunlaştırdı ve yeni özellikleri sessiz sedasız Hotmail'e ekledi. Yeni özelliklerle ilgili bilgi almak için ise Microsoft'un resmi Windows Live blog sayfasına bakmak yeterli.

    Eklenen özelliklerden biri ile kullanıcı dilediği mail'i gelen kutusunun en üstünde tutabiliyor. Bir diğer özellik sayesinde ise Hotmail, abonelikle bağlı olunan sitelerden gelen ilan ve içerikleri ayrı bir klasöre koyuyor. Dileyen kullanıcı, "abonelikten çık" özelliğini kullandığında Hotmail otomatik olarak ilgili servise ulaşıyor ve bu içeriklerin kullanıcı tarafından artık istenmediğini haber veriyor.

    E-mail klasörlerin farklı farklı sınıflandırılabilmesini de sağlayacak yeni Hotmail, önümüzdeki haftalarda yeni yüzüyle kullanıcılarıselamlayacak.
     


Sayfayı Paylaş