İşte 570 beygirlik Ferrari 458 Challenge

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Ferrari’nin yeni modeli 458 Italia’nın 2011 sezonunda Ferrari Challenge Trofeo’da pistlere çıkmaya başlayacak yarışçı versiyonu 458 Challenge yüzünü gösterdi. Ferrari F430 Challenge modelinin yerini alacak olan 570 beygirlik Ferrari 458 Challenge, E-Diff elektronik diferansiyel, 19 inçlik yarış tipi jantları, her biri 30 mm azaltılmış sürüş yüksekliği sunan özel süspansiyon sistemi gibi özellikleriyle yarış için yaratıldığını ortaya koyuyor.

  Ferrari 458 Italia’da olduğu gibi 570 beygirgüç üreten 4.5 litrelik V8 yapılı ve orta-arka konumlu motora sahip Ferrari 458 Challenge’ın F1 tipi çift kavramalı vites kutusunda ve vites oranlarında değişiklikler yapılması dikkat çekiyor.

  Yeni Ferrari 458 Challenge, yekpare alüminyum yataklar, daha sert yaylar, tek dereceli amortisörler, ortadan somunlu 19 inçlik yarış tipi jantlar, daha büyük ebatlı Pirelli yarış lastikleri ve her yönden 30 mm azaltılmış sürüş yüksekliği ile özel bir süspansiyon ayarına sahip. Ferrari’nin uç noktadaki deneysel laboratuvar otomobili 599XX’te ilk kez kullanılan ve kuru yüzeyler için yüksek performans ve düşük kavrama gibi iki konfigürasyona sahip olan, ABS sistemi ile bütünleşen yeni nesil Brembo CCM2 fren sistemi görev yapıyor.
  19.07.2010, Pazartesi
   


 2. pult Well-Known Member

  bawling neden ağlıyorsun derseniz,bu alete hiç bir zaman sahip olamayacağımda ondan..
   
 3. ot-gu Genel Sorumlu

  umutsuz vakaaaaaa, ne biliyon belki büyük ikramiye tutturursun alırsın bir tane ;)
   
 4. pult Well-Known Member

  Hayatımda hiç şans ve talih oyunları falan oynamadım,hatta pişti bile bilmem:),dolayısı ile bana çıkmaz o hocam:D.
   

Sayfayı Paylaş