İsminizdeki Harfler

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  İsminizdeki harfler ne anlama geliyor?

  1 . ( A )

  ( A ) Harfi namus ve erdem sembolüdür . Ayrıca kişiye lider olmakşahsiyetini verir . ( A ) Harfi İnsanın keşif etme ve orijinalyaşantısına yön verir .

  İsminizin ilk harfi ( A ) İse Sağlam iradeniz mücadeleci bir gücünüz var demektir .

  ( A ) Harfi isminizin ilk harfi değil de isminizin içinde bulunuyorsa o zamanda tahakküm edici bir şahsiyetiniz var demektir .

  İsminizin içinde ( 1 ) Den fazla ( A ) Hafi varsa. Buda sizin macera sever Sadakatli Çalışkan ve verimli bir şahsiyetiniz var demektir.

  2 . ( B )

  ( B ) Harfi Hayat gücünü ifade eder. ( B ) Harfi kişiye canlılık veheves verir . Beden ve ruh canlılığı ( B ) Hafinin etkisindedir .

  İsminizin ilk harfi ( B ) İse heyecanlı olurlar. Her zaman içinde biryardımcı ararlar . Başkalarının görüşlerine de saygı duyarlar .

  İsminizin ilk harfi ( B ) Değil de ( B ) Harfi isminizin içindebulunuyorsa . kendinizi daha çok düşünen ve sağlığına aşırı düşkün olanve şüpheli ve kuşkulu bir kişiliğiniz var demektir .

  İsminizin içinde ( 1 ) Den fazla ( B ) Harfi varsa her işiniz yardımcısız halletmeye gücünüz ver demektir .

  3 . ( C / Ç )

  Bu harfler insana fizik ve manevi güç verir . İsminizin ilk harfi ( C /Ç ) ise iyimse sevecen ve idareci bir iradeniz var demektir .

  Eğer ( C / Ç ) Harfi isminizin içinde bulunuyorsa ve isminizin içinde (1 ) Den fazla ( C / Ç ) Harfi varsa . Hayatta her istediğinizi eldeedeceksiniz demektir .

  4 . ( D )

  İsminizin ilk harfi ( D ) ise Zaman zaman maddi ve manevi sıkıntılıgünler yaşarlar . Ancak yine bu sıkıntılarım ( D ) Harfinin gizemi ileaşarlar .

  ( D ) Harfi ( 4 ) Rakamının tüm özelliğini taşırlar . Tabiatları yavaştır ve uysal ve Egoist olurlar .

  İsminin içinde ( D ) Hafi bulunan kimseler . Realist ve Çalışkan olurlar Ancak ( 4 ) Rakamının Zıt etkinliklerinden kaçınmaları lazım .

  5 . ( E )

  İsminizin ilk harfi ( E ) Harfi ise insana zihin gücü ve kültürzenginliği verir . ( E ) Harfi insana Müzisyenlik ve Konuşma yeteneğikazandırır

  Kısa olarak . ( E ) Harfi isminizin içinde olursa . Söz ile ifade edilen tüm meslek dallarında başarılı olurlar .

  İsminizde ( 1 ) Den fazla ( E ) Harfi varsa . Bütün sanat dallarında ve tüm alanlarda başarılı ve aranan kimseler olurlar .

  6 . ( F )

  İsminizin İlk ( F ) Harfi ise ev ile aile ile ilgilenen bir kişiolduğunuzu gösterir . ( F ) Harfi hayatta büyük sorumlulukyükleneceğinizi gösterir .

  İsminizde ( F ) Harfi varsa . İyi huylu ve çalışkan olduğunuzu gösterir. Hayatta karşılaşacağınız tüm zorlukları aşacağınız gösterir .

  7 . ( G / Ğ )

  ( G / Ğ ) Bu Harfler tefekkürü ifade eder . İsminde bu harfler olankişiler Her olayı ve her davayı araştırır . Hayatın gizeminiaraştırmayı seven kişiliklidir .

  İsminde ( 1 ) Den fazla ( G / Ğ ) Hafi bulunanlar . Mistisizm Ağırbasar bu Mistik Gelişkinliğe. Paralel olarak bedeni gelişmed evardır.

  İsminde ( G / Ğ ) Harfi bulunan kişiler Hayatta hiç kimseye muhtaç olmadan yaşamanın yollarını bulurlar .

  8 . ( H )

  Harfi merdivene benzer . Hayatta bütün güçlükleri yeneceklerine
  işarettir .

  İsminde ( H ) Harfi bulunanlar . Hayattaki önlerine çıkan merdivenliyolları çıkışlı yollar ağır ve emin adımlar ile çıkar başarıyaulaşırlar .

  İsminin içinde ( 1 ) Den Fazla ( H ) Harfi varsa . Daha başarılı ve zeki olmaları için . Yeteneklerinizi kullanmanız lazımdır .

  9 . ( I / İ )

  ( I / İ ) Harfleri Bu Harfler Kainata benzer sütuna benzedikleri için .Kişiye yıkılmaz ve yılmaz bir güç verir . ve Mükemmel bir şahsiyetifade eder .

  İsminin içinde bu ( I / İ ) Harfi bulunan kimse . Hoş görülü Sempatik Yardım sever Ve seyahat etmeyi severler .

  10 . ( J ) 10 = 1 + 0 = 1


  ( J ) Harfi tek basamaklı rakamı ( 1 ) Dir İsminde ( J ) Harfi bulunan kimse Çok iyi bir lider ve otoriter bir kişi olur .

  İsminde ( J ) Harfi bulunan bir kimse güçlü şansı açık ( J ) Harfinin rakamsal değeri ( 10 ) dur . ( 10 ) Da ( 1 ) On katıdır .

  Bu nedenler isminde ( J ) Harfi bulunan kimse maddi ve manevi sahadaçok güçlü olurlar . ( J ) Harfi kişiye manyetik güç ve cazibekazandırır .

  11 . ( K ) 11 = 1 + 1 = 2

  İsminizin ilk harfi ( K ) Harfi ise Büyük halk topluluklarınıetkileyecek bir güçleri sahip olur . Kendi güçlerini ve etrafınatoplananların . güçlerini ve fikirlerini birleştirirlerse daha dabaşarılı olurlar

  ( K ) Harfi ( 2 ) Rakamının etkisindedir . ( K ) Harfi manyetik güçler ile donatılmıştır .

  İsminde ( K ) İçinde Harfi olanlar mücadeleci cesur atak ve atılgan olurlar mizaçları hareketlidir .

  12 . ( L ) 12 = 1 + 2 = 3

  ( L ) Hafinin rakam değeri ( 3 ) Tür . ( L ) Harfi tüm güzellikleri temsil eder .

  İsminde ( L ) Harfi bulunanlar popüler bilgili ve başarılı olurlar .Sezgileri kuvvetli olur . Başkalarının davranışlarındaki problemianlamak ve olayları çözmek isminde ( L ) Harfi bulunanlar için daha dakolaydır .

  13 . ( M ) 13 = 1 + 3 = 4

  İsminizin baş Harfi ( M ) İse itlerinizde ve aşk yaşantınızda başarısağlayacaksınız demektir . Bir kişinin İsminin içinde ( 1 ) den fazla (M ) Harfi varsa o kişi çok başarılı ve üstün demektir .

  ( M ) Harfinin rakam değeri ( 4 ) Tür . ( M ) Harfi insana mükemmel bir hareket ve güç verir .

  İsminin ilk harfi ( M ) olan insanlar . Mantıklı iradeli üstün yetenekli olurlar . Konsantrasyon güçleri çok gelişmiş olurlar .

  ( M ) Harfi düzenli ve bilinçli atılan bir adıma benzer . Bu nedenleisminde ( M ) Harfi Olan kişiler her işte her yerde ve her sahadaalanda başarılı olurlar . Ruhsal ve bedensel açı dan çok güçlü olurlar.

  14 . ( N ) 14 = 1 + 4 = 5

  ( N ) Harfinin Rakam değeri . ( 5 ) Tir . İsminin İlk harfi ( N ) .Olan Merkür Gezegeninin . Tesiri ve Etkisi altındadır . Akılları vehisleri devamlı çarpışma halindedirler .

  İsminde ( N ) Harfi olan kişi . Tıpkı bir radyo alıcısı gibi . Frekansları her şeyden etkilenir ve tesiri altında kalırlar .

  İsminde ( N ) . Harfi olan kişiler . Her zaman uyanık olurlar ve hersöyleneni hıfz ederler . Ve kolay aldatılamazlar . Bu harfin birözelliğinde kararsızlıktır . Bazen kararsız olurlar ve sıkıntı ve stresyaşarlar . Başarılı olmak istiyorsanız hislerinizi yenmeniz lazımdır .

  15 . ( O / Ö ) 15 = 1 + 5 = 6

  İsminizin Baş Harfi . ( O / Ö ) Harfi ise . Gizemli ve Sihirli olan şeyleri araştırıp bulma yeteneğini verir kişiye.

  ( O / Ö / ) Harflerinin Rakam değeri . ( 6 ) Dır . Sembolü Kainat tır . Maddi ve Manevi güçleri üzerinde toplar.

  ( O / Ö ) Harfi kişiye . Maddi ve Manevi açıdan yükselmeyi öğretir ve Kişiyi samimileştirir .

  16 . ( P ) 16 = 1 + 6 = 7

  ( P ) Harfinin Rakam değeri ( 7 ) Dir İsminde ( P ) Harfi bulunanlarTedbirli zeki ve anlayışlı ve ileri görüşlü olurlar . Okumayı severler.

  Mistik görüşleri ağır basar Buda normaldir çünkü ( P ) Harfinin Tersetkisi ve tesiri içine kapanıklıktır başarılı olmak için . ( P )Harfinin olumlu etkilerinden faydalanınız . Dünya işlerine pek önemvermezler .

  17 . ( Q ) 17 = 1 + 7 = 8

  ( Q ) Bu Harfin rakam değeri ( 8 ) Dir . ( Q ) Harfi ( 1 ) ve ( 7 )Rakamlarının etkisinde olduğu için . Bu rakamlarını özelliğini gösterir.

  İsminde ( Q ) Bu harf olanlar kavgacı bir mizaçları vardır . Ayrıcarenkli bir dünyaları vardır . ( Q ) İsminde bu Harf olan kişilerbaşarıya daha çabuk ulaşırlar .

  Devamı alttaki mesajda...
   


 2. EjjeNNa Administrator

  18 . ( R ) 18 = 1 + 8 = 9

  İsminizin ilk harfi ( R ) İse emin ve sayılır sevilir ve iyi bir liderolur korkusuzca giderler davaların üzerine . Zenginden alıp fakireveren bir mizaçları vardır . Kişilikleri karizmatik ve sade gösterişisevmeyen bir tiplerdir.

  ( R ) Bu Harfin Rakam değeri ( 9 ) Dur . ( R ) Harfi enerjik başarı veazim doludur . Olayların üzerine Emin adımlar ile giderler ve başarısızolmaları muhtemelen azdır .

  19 . ( S / Ş ) 19 = 1 + 9 = 10

  ( S / Ş ) Harfleri bitip tükenmeyen güçleri ve arzuları Sembolize eder ve ( S / Ş ) Harflerinin Rakam değeri ( 2 ) dir.

  Bu Harflerin Rakamının ( 19 ) olması ( 19 ) . Rakamını topladığın zaman( 10 ) . Elde edilmesi . ve tek basamaklı Rakamının da ( 1 ) . Olması

  İsminde ( S / Ş ) Harfi bulunanlar ihtiraslarla ve gizem ile dolu olduğunu gösterir kişiye .

  20 . ( T ) 20 = 2 + = 2

  ( T ) Harfinin Rakam değeri ( 2 ) Dir . İsminin İlk Harfi ( T ) İseÇoğunluklar Sihirli ve Gizemli bir mizaca sahip olurlar . Fakat ( 2 )Rakamının etkisi ile zaman zaman uysal bir kişi olurlar .

  ( T ) Harfinin esas Rakamı ( 20 ) Dir . ( 20 ) Deki ( 2 ) Rakamı . ( 20 ) Rakamından ( 10 ) Defa daha güçlüdür .

  İsminde ( T ) Harfi bulunan kimse çoğunlukla başkalarının idaresialtında yaşamaktan zevk alırlar . Kendi başlarına bir iş yapmaktan vesorumluluk almaktan korkar ve çekinirler .

  ( T ) Harfindeki . Şekil değiştirme . Özelliğinden ötürü . İsminde ( T) Harfi bulunan kimse . Zaman zaman karakterleri değişir ve uysal birinsan olurlar .

  21 . ( U / Ü ) 21 = 2 + 1 = 3

  İsminizin İlk harfi ( U / Ü ) ise hiç beklemedik bir başarı ve yetenek kazanırlar .

  ( U / Ü ) Harflerinin Rakam değeri ( 3 ) Tür . Bu Harfler içine her şey konan bir kaba benzer .

  İsminiz içinde . ( U / Ü ) Olan kimseler her şeyi öğrenmek için çokyetenek ve güç harcarlar ve öğrenirler . Zeki ve azimli olurlar .

  22 . ( V ) 22 = 2 + 2 = 4

  İsminizin İlk Harfi ( V ) İse . Güçleri sayesinde Hayattakarşılaşacakları tüm engelleri ve güçlükleri aşarlar ve başarıyaulaşırlar .

  ( V ) Harfinin Rakam değeri ( 4 ) Tür . ( V ) Harfi ( 2 ) Rakamının etkisindedir . ( 4 = 2 x 2 ) Dir Bu nedenle

  İsminde ( V ) Harfi Bulunanlar . aaaafizik alanında çok güçlü olurlar .Nazariyattan ziyade tatbikatta daha başarılı olurlar . Azimlerisayesinde başaramayacakları iş yoktur .

  23 . ( W ) 23 = 2 + 3 = 5

  ( W ) Harfi insana değişiklikleri gösterir

  İsminde ( W ) Harfi olan kimseler . Mizaçlarında şaşılacak kadar değişiklik görülür .

  ( W ) Harfi Dalgalanan heyecanların simgesidir . İsminde ( W ) Harfibulunan kimse . Ayın denizleri etkilemesine benzer şekilde ( W )Harfin etkisinde kalırlar .

  24 . ( X ) 24 = 2 + 4 = 6

  ( X ) Bu Harf çok etkili bir harftir .

  İsminde ( X ) Harfi bulunan kimseler . Doğru dürüst ve Çok yetenekliolurlar . Ruhsal güçleri de kuvvetli olur insanların yardımına dakoşmayı severler .

  25 . ( Y ) 25 = 2 + 5 = 7

  İsminizin İlk Harfi ( Y ) Harfi ise ilim sahasında çok başarılı olurlar. Her ortama ve her topluma kolayca uyum sağlayabilirler .

  ( Y ) Harfinin Rakam değeri ( 7 ) Dir . Çok değerli bir Harftir .Define ve Petrol aramada kullanılan çubuğa benzer . İsminde ( Y ) Harfiolduğundan gizli ilimlere de aşırı merak duyarlar ve gizemleriaraştırmayı severler.

  Tefekkür ve İnsanlık sevgisi ve sırdaşlık . ( Y ) Harfinin kişiye kazandırdığı bir başka özelliktir .

  İsminizde ( Y ) Harfi varsa . özel yetenekleriniz vardır azminiz veinancınız ile azminizi ve yeteneğinizi birleştirirsenizuzanamayacağın ız dal ve başarılı olamayacağınız alan ve saha kalmaz .

  26 . ( Z ) 26 = 2 + 6 = 8


  ( Z ) Harfinde muazzam bir güç ve enerji vardır bu harfin rakam değeri( 8 ) Dir . Ancak bu güç insanı çok güçlü ve çok güçsüz yapacakniteliktedir .
  İsminizi İlk Harfi ( Z ) İse . İç güdülerinin emrettiği Kötü işleriyapmazlarsa Çok başarılı ve azimli olurlar . İç güdülerini sesinidinler ve iş güdülerinin emirlerine ran olur boyun eğerlerse Hayattanzevk alamazlar .

  ( Z ) Harfinin etkisi ve tesiri Dalgalı elektrik akımına benzer . Bu nedenle isminde ( Z ) Harfi olan kişiler .
  Tıpkı ( Z ) Harfinin . Olduğu gibi Bir ileri bir geri düşünceye sahip olurlar .

  İsminde ( Z ) Harfi olan kişiler maddi sıkıntı çekmezler.
   

Sayfayı Paylaş