İşler Güçler Konusu

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  İşler Güçler Konusu Nedir
  İşler Güçler Konusu, İşler Güçler Konusu tam olarak nedir, İşler Güçler dizi Konusu, İşler Güçler Konusu hakkında, İşler Güçler Konusu Ne

  Ahmet, oyunculuk serüvenine baş rolle başlamış ama kariyeri boyunca bir daha baş rol oynayamamış, eski günlerin özleminde bir oyuncudur. Murat, geç girdiği sektörde bütün yeteneğine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir. Sadi'yse, gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış ve her şeyi yapabilecek birisidir. 3 yakın arkadaş, kendi filmlerini çekmek istemektedir ancak kimse kendilerine yapımcı olmak istemez. 3'lü, çareyi filmi finanse edecek parayı biriktirip kendi filmlerinin yapımcısı olmakta bulur. Sırf para kazanmak için "Meslek Hikayeleri" isimli belgeselin sunuculuğunu kabul eder.

  "Meslek Hikayeleri" başta basit bir iş gibidir ancak talihsizlik yakalarını bir türlü bırakmaz. Çektikleri bölümler bir türlü yayın onayı alamamaktalardır. Para kazanmak için girdikleri belgesel sunuculuğu, kabusları olmaya başlar.
   


Sayfayı Paylaş