İşler Güçler Dizisi Oyuncuları

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  İşler Güçler Dizisi Oyuncuları ve Resimleri
  İşler Güçler dizisi oyuncuları, yeni dizi İşler Güçler, İşler Güçler dizi oyuncuları, İşler Güçler oyuncuları

  Ahmet, oyunculuk serüvenine baş rolle başlamış ama kariyeri boyunca bir daha baş rol oynayamamış, eski günlerin özleminde bir oyuncudur. Murat, geç girdiği sektörde bütün yeteneğine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir. Sadi'yse, gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış ve her şeyi yapabilecek birisidir. 3 yakın arkadaş, kendi filmlerini çekmek istemektedir ancak kimse kendilerine yapımcı olmak istemez. 3'lü, çareyi filmi finanse edecek parayı biriktirip kendi filmlerinin yapımcısı olmakta bulur. Sırf para kazanmak için "Meslek Hikayeleri" isimli belgeselin sunuculuğunu kabul eder.

  "Meslek Hikayeleri" başta basit bir iş gibidir ancak talihsizlik yakalarını bir türlü bırakmaz. Çektikleri bölümler bir türlü yayın onayı alamamaktalardır. Para kazanmak için girdikleri belgesel sunuculuğu, kabusları olmaya başlar.

  İşler Güçler Oyuncuları ve Resimleri
  Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Yılmaz Gruda, Nazlı Tosunoğlu, Melike Emiroğlu, Ceren Moray, Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever, Yeliz Şar, Gaye Gürsel, Arzu Oruç, Hürriyet Özkılıç

  Ahmet Kural
  [​IMG]

  Melike Emiroğlu
  [​IMG]

  Ceren Moray
  [​IMG]

  Yeliz Şar
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş