iPhone ve Android için Turkcell Navigasyon İndir

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Turkcell'den harika bir Navigasyon
  Turkcell YolBilgisi adlı uygulama, 500 binden fazla adres ve ilgi noktası ile bilinmeyen noktalara sesli yönlendirme yaparak kolayca ulaşım sağlıyor, 20 büyük ilde rotayı belirlerken trafik bilgisini de kullanarak en hızlı güzargahı hesaplayarak trafikte kaybedilen zamanı en aza indiriyor. Üstelik Turkcell'liler 31 Ekim 2011'e kadar uygulamadan ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

  Turkcell YolBilgisi ile Turkcell'linin yolu açık
  Turkcell YolBilgisi'nin standart navigasyon sistemlerinden farklı olduğuna dikkat çeken Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, "Yollardaki maksimum hız limitlerine göre hesaplama yapan standart navigasyon cihaz ve uygulamalarından farklı olarak Turkcell YolBilgisi, 20 büyük ilimizde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Adana, Edirne, İzmit, Konya, Mersin, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Samsun, Trabzon, Sivas, Erzurum ve Balıkesir) anlık trafik durumunu biliyor ve süre hesabı ile rota planlamasını buna göre yapıyor. Trafik durumunu anlık ve harita üzerinde renklendirilmiş olarak görüntüleyen Turkcell YolBilgisi, Türkçe veya İngilizce sesli yönlendirme ile sürüş kolaylığı sağlıyor" dedi.
  İndirme link aşağıdaki mesajda verilmiştir.

  [​IMG]
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Trafiğe göre en kısa rotayı belirliyor
  Yollardaki trafik durumuna göre gidilmek istenen noktaya en hızlı gidelebilecek rotayı belirleyen, varış zamanını ve toplam yol uzunluğunu söyleyen Turkcell YolBilgisi ile2 veya 3 boyutluolarak izlenebilen haritanın üzerinde herhangi bir noktaya dokunulduğunda konum bilgisi de alınabiliyor.

  Turkcell Yolbilgisi cebe nasıl yüklenir?
  Turkcell YolBilgisi, iPhone ve Android işletim sistemli cep telefonlarıyla uyumlu. iPhone sahipleri uygulamayı AppStore ya da iTunes üzerinden ücretsiz indirebiliyor. (http://trcll.im/yolbilgisi) Android versiyonu için Turkcell T10 ve Turkcell T20 sahipleri telefonlarının ana ekranlarındaki Turkcell T-Market uygulamasından, diğer Android cihaz sahipleri YOL yazıp 2580'e gönderdiklerinde gelecek T-Market linki üzerinden indirebiliyor. 31 Ekim'e kadar abone olanlar bu süre içerisinde uygulamadan ücretsiz yararlanabiliyor. Kampanya sonrası Faturalı Turkcell aboneleri KDV ve ÖİV dahil aylık 6 TL, ön ödemeli Turkcell aboneleri ise haftalık 1.50 TL ödeyerek uygulamayı kullanabilicek. EDGE veya 3G üzerinden kullanım esnasında ayrıca bir veri ücreti alınmıyor.
   

Sayfayı Paylaş