iPhone Silinen Mesaj SMS Geri Yükleme Nasıl Yapılır

Konusu 'iPhone' forumundadır ve CAN tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. CAN Well-Known Member


  iPhone Silinen Mesaj SMS Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

  iPhone Data Recovery isimli program ile iPhone'da sildiğiniz mesajları geri getirebilirsiniz. Bu program aracılığıyla iPhone'unuzun hafızasından, iTunes yedeğinizden veya iCloud yedeğinizden silinen mesajlara ulaşmak mümkündür.

  Yöntem 1: iTunes yedeği üzerinden geri yükleme

  Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iTunes Backup modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişinizi gösterecektir.

  Yöntem 2: iCloud yedeği üzerinden geri yükleme (Apple ID ve şifre istediği için tavsiye etmiyorum)

  Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iCloud Backup modunu seçip Apple ID ve şifrenizi girmek ve ardından Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişini gösterecektir.

  Yöntem 3: iPhone görüşme geçmişi üzerinden geri yükleme

  Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iOS Device modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişini gösterecektir.
   


Sayfayı Paylaş