iPhone da Silinen Resimler Nasıl Geri Getirilir

Konusu 'iPhone' forumundadır ve CAN tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. CAN Well-Known Member


  iSkysoft ile iPhone veya iPad'ten Silinen Dosyaları Geri Getirme

  iPhone telefonunuzdan veya iPad tabletinizden yanlışlıkla veya bilerek sildiğiniz, ios güncellemesi sırasında kaybolmuş ama geri gelmesini istediğiniz dosya, resim, müzik gibi dosyaları nasıl kurtaracaksınız? Bu yazımda apple cihazlar için kullanacağınız programdan ve yapılması gerekenlerden bahsedeceğim.

  Kullanacağınız program iSkysoft tarafından geliştirilmiş iSkysoft iPhone Data Recovery isimli uygulama. Hem Windows hemde Mac cihazlar için kullanılabilir bir program. Sisteminize kurduktan sonra cihazınıza bağlanıp dosyalarınızı kurtarabiliyorsunuz. 12 çeşit öğeyi geri getirmeye elverişli bir program. Resimler, Videolar, İletişim bilgileri, Mesajlar, Çağrı geçmişi gibi çok gerekli öğelerinizi kurtarabiliyorsunuz.

  Program çalıştığında hızlı bir şekilde cihazı tarıyor ve silinmiş dosyaları listeliyor. Size sadece listeden geri gelmesini istediğiniz dosyaları seçmek kalıyor. Program ücretli ve ücretsiz olarak kullanılıyor. Ücretsiz versiyonunda kurtarabileceğiniz öğe sayısı sınırlı fakat ücretli versiyonunda dilediğiniz kadar dosya, resim veya mesajı geri getirebiliyorsunuz.
   


Sayfayı Paylaş