iPhone da En İyi Oyunlar

Konusu 'Akıllı Telefon Sorunları' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  iPhone'da En İyi En Yeni Ücretsiz Oyunlar

  Cannon Challenge: Discovery Channel tarafından geliştirilmiş bu savaş oyununda amaç tankları imha etmek. Bunun için uygun namlu açısını ve mermi hızını vermeye çalışıyorsunuz.

  iSniper 3D: iSniper'da çeşitli askeri görevleri gerçekleştirmesi gereken keskin bir nişancısınız. Dünya çapında çok beğenilen ve 12 milyon download sayısına ulaşmış 3D shooter tarzı bir savaş oyunu.

  Zombie Farm: Facebook'un Farmville oyununu sevenler için "Zombie Farm" ideal. Çiftlik işletiyorsunuz ama bu sefer içinde zombieler de var.

  Trace: Bir çocuğun elinden çıkan çizime benzeyen bir grafik arabirimine sahip olan oyun, aslında oldukça eğlenceli. Kendi karakterinizle bu grafikler altında ilerlemeye çalışıyor ve yeni yerlere geçiyorsunuz.

  Bowling Lite: Bowling'i seviyorsanız bu oyunu da seveceksiniz. 10 Pin Shuffle Lite, klasik bowling oyunundan her ne kadar farklı olsa da, boş zamanlarınızda bu oyun ile fazlasıyla eğleneceğinize eminiz.

  Adrenalin Pool lite: Bilardo masasını 1/400 oranında küçültüp iPhone Touch'ın içine koymuşlar. Bilardo oynamayı sevenler için ideal!

  Touch Hockey: Çok eğlenceli, dokunmatik masa hokeyi oyunu. İsterseniz tek isterseniz iki kişi oynayabiliyorsunuz.

  Diamond Twister Lite: Aynı renkli en az 3 taşı aynı hizaya getirerek puan kazanıyorsunuz.

  Scoops: iPhone'nuzu uygun konumda tutmaya çalışarak yukarıdan gelen dondurmaları külahta üst üste biriktirmeye çalışıyorsunuz.

  Doodle Kart Lite: Mini mini arabalar kullandığınız bir yarış oyunu. Rakiplerinizi yarış dışı bırakmak için kullanabileceğiniz çeşitli silahlarınız da var.

  iSlots: Kumarhanelerdeki tek kollu makinelerin iPhone versiyonu. Bu kez kazanmak için jeton atmak zorunda değilsiniz.

  Dropship: Modern uzay savaşlarını konu alan Dropship ile uzay geminizi kullanarak düşmanlarınızı avlamaya çalışıyorsunuz.

  DR Awesome Plus: İnsan sağlığı üzerine kurulu olan bu oyunda bir doktor rolüne bürünüyorsunuz. Virüs bulaşması durumunda araştırmalarınıza hız verip zamanında ortadan kaldırmanız gerekiyor.

  Flood-It: Yapboz kurallarının egemen olduğu oyunda farklı renklerdeki topların karşılarına uygun renklerdeki kutuları dizmeye çalışıyorsunuz.

  Cube Runner: Oyunda küplerle temas etmeden yarışı bitirmeye çalışıyorsunuz. Kontrol için ise iPhone'unuzu sağa sola hareket ettirmeniz yeterli.

  Spider: Hornet Smash: Örümcek olarak ördüğünüz ağlarla oyunda ilerlemeye ve düşmanlarınızdan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

  Real Racing GTi: Grafikleriyle bir hayli başarılı olan yarış simülasyonu Real Racing GTi ile yarış zevkini telefonunuz üzerinden her yerde istediğiniz zaman yaşayabilirsiniz.

  MazeFinger Plus: Şimşekleri kullanmak suretiyle elinizin gücünü kullanarak şimşek çaktırıyor ve bu şekilde oyunda ilerlemeye çalışıyorsunuz.

  Dactyl: Patlamak üzere olan ve kırmızı renkte gösterilen bombalara basmak suretiyle patlamaları önlemeye çalışıyorsunuz.

  Sol Free Solitaire: Windows'taki kart oyununa benzer bir yapıda olan Sol Free Solitaire'de, oynadıkça ve kazandıkça bir üst kademeye geçiyorsunuz.
   


Sayfayı Paylaş